Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok dolgozhatok a...

Robi22 kérdése:

16 éves vagyok dolgozhatok a Pénzkeresés Us-al? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pénzkeresés interneten Us kaptam egy email-t jó pár dolgot már tudok róla de hiányosam, elkezdhetem ezt 16 évesen és milyen bank kártyát fogadnak el? És ez Legális? Sokat olvasok rajta de nem merek regisztrálni aki tud erről információt írni annak előre is köszönöm!

#legális #Forex #PénzkresésUs
2016. febr. 29. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
átba**ás, yw
2016. febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :D lehet csak akkor nem értem hogy emberek miért mondják hogy ez teljesen bevált dolog.Ha igaz akkor meg nem biztos hogy teljesen legális.vagy legális.
2016. febr. 29. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Kik mondjak? A weboldalon levo 'elegedett partnerek'?


Munka nelkul nincs penz, sem az interneten, sem mashol.

2016. febr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Konkrétan mit kínál és mennyiért?

Klasszikus mézesmadzag oldal, ahol egy a lényeg, hogy regisztrálj.

Valószínű, valami biztosan működő stratégiát /forex, tőzsde/ akar rádsózni.

A logikai sorrend az lenne, hogy tudom miről van szó, ha érdekel, akkor regisztrálok.

Itt csak az a kérdés, hogy elég pénzéhes vagy? Akkor regisztrálj!

Sanszos, hogy nem ebből fogsz jól élni.

2016. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen minden ilyen Happy Szöveget.. XD. Próbálkoztam a Pénzkeresés Us-al is de hihetetlenül bonyolult, és nem biztos hogy regisztrálhatok mert 16 éves vagyok. Forex szerintem az Us.. Most van ez a Kérdőíves. Pénzkeresés Ami elvileg 100-2500 ft fizet fejenként ha kitőltőm de ez nem olyan mint az Us vagy az Eays Money. Ezek."hoznak pénzt" csak az is ott van hogy ez törvényes e?? Ugyanis nem biztos hogy minden legális. Utána meg Rendőrség meg s Nav névtől parázunk és inkább gyakori Kérdezzunk páran
2016. márc. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!