Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki csókolózós képet rak ki magáról közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Például van egy ismerősöm,aki 19 éves fejjel több mint 30 közös képet kirak magáról és a párjáról.Szinte minden oldalról lefotózza magukat,ahogy csókolóznak,meg eltakarja a srác fejét csak,hogy látszódjon az eljegyzési gyűrű.Fotomontázsok tömkelegét tölti fel i.i.re és így mindig kiírja az üzenőfalam mit tölt fel,kezd már zavaró lenni nekem.Neki nem?Szerintem ez túl intim dolog...

Az okés ,hogy rak fel képeket,de azért ilyeneket és ilyen sokat?Én nem töltöm fel a párom fél meztelen képét,akármilyen jól is néz ki...


2010. ápr. 1. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Majd ha szakítanak, törölheti az összeset.
2010. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen kép gáz. Ha csak csókolóznak abban nincs semmi rossz, hogy feltölt olyat, gondolom még ezerrel dúl a love.Egyébként ha zavar, akkor ne nézegesd;)
2010. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg túlzás. Azért a magamutogatásnak is van határa! Ingyen reklám, biztos sztárnak érzi magát.

Én egyszer egyetlen egy szájrapuszis képet raktam ki, ez még nem gáz.

2010. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint 2 éve van barátom. Nekem is vannak kint közös képeink, 1 -2 csókolózós is. A meztelent, meg amiket te írsz, viszont már gáz.
2010. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szíve joga kitenni! Ez csakis rá, pontosabban kettőjükre tartozik. Szerintem!

Az más kérdés, hogy én sem tennék ki ilyeneket. Elítélni őt ezért, úgy gondolom, mégsem a mi tisztünk!

2010. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg irígy vagy.Mi a gond abban ,hogy közös képeket tesz fel,vagy hogy rajta van a képen az eljegyzési gyürű?

Szerintem azért van a képfeltöltési lehetőség,hogy éljen vele az ember.Az új feltöltött képeket autómatikusan közzé teszi az oldal.

de ha zavar töröld az ismerőseid közül.

2010. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elnézést azt nem írtam,hogy 36 éves anyuka vagyok,nem irigységről van szó.
2010. ápr. 1. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, nekem még soha senki nem mondta, hogy miért van kint közös képem. kb 10-12. soha senkit nem zavart. Van aki még ilyenebbeket tesz fel, meg meztelent. Na az a gáz
2010. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kedves kérdezö egyetértek veled. Szerintem azert raknak ki ilyen képeket, mert nem eleg intelligensek. Egy kulturalt ember nem mutogatja, hogy csokolozik masokkal. De ez ugyanolyan, mint amikor valaki a kisgyerekérol rak ki 20 ezer képet a magzatmázas szulöszobas korszaktol kezdve a bilibe kakilasig mindent.
2010. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Például van egy ismerősöm,aki 19 éves fejjel több mint 30 közös képet kirak magáról"


Talán 50 évesen tegyen ki portfoliót magáról?A félmeztelen képekben semmi rossz nincs.

Gondolom te meg a gyermekeidről raksz fel képet.Neki meg a párja a fontos.

2010. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!