Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen nagy petárdákról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=LaC8ScZ04mE


Pl itt ez a delova rana. Én még nem próbáltam ki ilyen komolyat, de biztos nagyot szólhat. Szerintetek?



2016. márc. 2. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
komoly
2016. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Brutális
2016. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan 10 éve vagyok amatőr piroteknikus és sok böhöm nagy petárdát robbantottam már.Mai napig brutális élmény, olyan mint a szex egy jó robbantás.Az élmény ennyi év után sem sokat csökkent. Én házilag készítem és a legütősebb villanóporokat használom hozzá.Napi szinten érdekel a téma már évek óta és ezzel nem vagyok egyedül.Messze átlagfeletti az élmény egy jó robbantás az olyan mint a jó szex,egy nagy kirándulás,vagy egy ejtőernyős ugrás.A villanó porokat pluszban úgy képzeld el mint a robbanóanyagok pezsgőit,extrém hangosak nagyot bontanak és vakitóan fényesek.Nem mérhetőek egy átlagos robbanóanyaghoz,A delova rana,cobra termékcsaládot és a nagy gyári petárdákat úgy írnám le mint valami ínyenc dolgot.Ha a pezsgőkhöz mérném akkor egy ritka jóminőségű pezsgő átlag keresetű ínyenceknek.De ezen fellűl persze van a luxuskategória is de azt már boltban nem fogsz kapni, és az ára több év tanulás hogy láthass élőben olyat.


A 150g villanópor hatóanyagú házi petárda 1,5 l benzinnel pl 2km en bellül este nappali fényességet csinált és amikor elrobbant szó szerint olyan volt mint egy atombomba.Egy autó méretű a nap vagy egy heggesztés fényességével izzó szabályos tűzgömböt képzelj el egy bazi nagy lökéshullámmal és dübörgő robbanással ami messziről is olyan hangban és fényben mint egy villámcsapás.Ehhez még számolj egy negyed méteres krátert.Olyan volt mint a harmadik típusú találkozások.

2016. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már a Delova Rana Profi is egy kegyetlen durva élmény. :D
2016. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A vélemény hogy eszméletlen jók:)


Ez földbe veri a Delova Rana terméket saját készítésű ráadásul Magyar cucc:


https://www.youtube.com/watch?v=EMCBmIBIRzU


A saját készítésű cuccok még durvábbak,sok nagy gyári petárda a saját készítésűhez viszonyítva csak alap.

2016. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát azt elhiszem, hogy otthon még komolyabbakat lehet készíteni! :)

Persze érdekel a téma, így viszonylag sokat szoktam olvasgatni, de nem fogok bele az otthoni készítésbe, első sorban nem a "veszélyes", meg "felrobbantod magad" szöveg miatt (Én úgy gondolom, hogy ha ésszel csinálod, akkor nem veszélyes), hanem az esetleges jogi következmények miatt..

Elvileg robbanóanyaggal való visszaélésnek minősül...Csodálkozom is, hogy akit linkeltél csak így fel mer tölteni YouTube-ra ilyen videókat, nem lehet egy félős fajta :D

2016. aug. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!