Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbüntethetnek-e?

Megbüntethetnek-e?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tilos,de a buszmegállóban dohányoztam, arra jött egy közterületes egy biciklivel megállított, de el tudtam menekülni, fénykép nem készült. Megúsztam?

2016. márc. 3. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van térfigyelő, akkor már a TEK, az NNI és az Interpol is téged keres.


Mert a kis bűn is bűn (nem úgy mint a milloiárdok ellopása).

2016. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs térfigyelő:)
2016. márc. 3. 12:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mégiscsak itt a világvége
2016. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen aranyosak vagytok, de most komolyan kérdeztem, nem tudott "lekapni". De nem is szaladt utánam.

Így nem tudja bizonyítani.

2016. márc. 3. 12:27
 5/12 anonim ***** válasza:

" egy biciklivel megállított, de el tudtam menekülni"

Micsoda akciójelenet!

Egyébként ez hogy is volt?

A buszmegállóban te menet közben dohányoztál? vagy miért kellett téged megállítani? Egy biciklivel állított meg? Hogyan? Felülről rád húzta, és így nem tudtad mozgatni a lábaidat?

Állva hogy menekültél el?


Egyébként nem úsztad meg.

A közteresek jelvényében beépített kamera van, ami minden intézkedésüket folyamatosan veszi. Hasonló, mint a rendőrautókban, csak sokkal fejlettebb.

A központban az arcfelismerő szoftverrel már rég beazonosítottak, és pár napon belül fogsz kapni egy csekket egy jelentős összegű bírságról. Nem csak a dohányzás miatt, hanem a menekülés miatt is, mert az 2,5-szörös szorzóval emeli a bírság összegét.

2016. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utánajártam... ez nem igaz! Még jelenleg ezt nem használják!!!
2016. márc. 3. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:

"Utánajártam... "

:-)))

2016. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem mennek mostanaban arra.


Az ilyen bunozok lattan tenyleg indokolt a halalbuntetesrol szolo vita...

2016. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dohányosként kérdem, mibe került volna pár lépésnyire eltávolodni a megállótól?

De ha még az ember be is nézi néha, akkor is legyen már benned annyi tartás, hogy nem menekülsz, mint valami piti gyökér, hanem odaállsz, és vállalod, hogy igen, ez van.


Engem egyszer lemeszeltek, azt hittem, jó helyen vagyok, de elfelejtettem, hogy közintézmény területén vagyok, és nem ott volt a kijelölt dohányzóhely. Felelősségre vontak, beismertem, hogy ezt benéztem, az őszinteségemért megúsztam egy figyelmeztető cetlivel.


De ha még rád is sóznak valami bírságot, legalább a méltóságod megmarad és most nem vergődnél a parától.

2016. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a lehető legmegfelelőbben viselkedtem.
2016. márc. 3. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!