Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mennyire válik be a...

Kleopetra kérdése:

Nektek mennyire válik be a kupaküzenet? Hisztek benne?

Figyelt kérdés
Abban a helyzetben vagyok, hogy egyszerűen imádom a kupaküzenetet és én általában hiszek is benne. Csak az a baj, hogy most nem tudom, hogy jónak, vagy rossznak értsem, amit ír és nagyon beparáztam, hogy mi van, ha rossz és igaz??? És érdekelne, hogy nektek be szokott-e válni és hisztek-e benne!

#élet #félelem #babona #kupaküzenet
2016. márc. 3. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az ördög az a kupaküzenet? Milyen kupa, milyen küzenet?
2016. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a Topjoyosokra gondolsz.

Kéremszépen, a gyártó kiválaszt X üzenet-lehetőséget és egy gép belenyomatja őket kb. azonos eloszlásban a kupakok belsejébe, te pedig teljesen véletlenszerűen leveszel ezek közül egyet a bolt polcáról. Nincs benn semmi misztikus. Vagy szerinted a Topjoynak akkora mágikus ereje van, hogy előre látják, hogy a párszázezer palackból melyik hova lesz kiszállítva és pontosan melyik számukra teljesen ismeretlen fogja megvásárolni?

2016. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy. Hülyeség az egész, azért van, hogy röhögj egy jót és eldobd.


Első: azok a szövegek, amik egyes termékek kupakjaiban vannak, mint a kínai szerencsesütiben.

2016. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!