Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sulinkban 2 deszka, randa...

A sulinkban 2 deszka, randa csaj minden szünetben sminkeli magát a lány wc-ben. Még mikor hazamennek, akkor is. Ráadásul egy csomó rúzst kennek magukra, ami nem is áll jól nekik, mert csak öregíti őket. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
de komolyan én is ugy gondolom nem kéne deszkázni mert engem is ugy csufolnak és elegem van abbol h nem lehet felfogni h ha hizok 10 kilot nem a mellem nő hanem a seggem mert 43 kilo vagyok 16 ééves és 168 cm
2010. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

jólvanna, de...akkor minek hívjam őket, bögyösnek?

Amúgy sem ezzel szoktam jellemezni valakit, hogy deszka. attól még lehet kedves és jófej. Pölö az a két csaj is tök rendes...bár kicsit p.icsásak, de attól még semmi bajom velük. És amúgy is, mit számít neked más véleménye??...sőt, én általában azt szoktam észrevenni, hogy a laposabb csajok sokkal talpraesettebbek, és lehet, hogy még csinosabb is, mint nagy dudákkal lenne:P

Ne érdekeljen, hogy más mit mond a külsődre, de kom. Ha magabiztos vagy meg minden, akkor még többet is érhetsz el, mint a teltebb idomokkal rendelkező csajok:) Sőt, azt hallottam, hogy a nagy melleket csak megbámulják a pasik...de egy kevésbé feltűnően szép csajjal sokkal magabiztosabban érzik magukat, úgyhogy fel a fejjel!!!!:D

2010. aug. 31. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!