Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kezdem a városi jogsit...

Cintikebabby kérdése:

Most kezdem a városi jogsit de a rutin hogy lesz?

Figyelt kérdés
Eltörölték a rutin páját akkor most városba kell azonnal vezetni? Vagy mit csinálunk az első órákon? És hogy kell fizetni alkalmanként? Vagy a 30 kötelezőt egyszerre kérik?

2016. márc. 7. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Először kimész a tanpályára és ott fogsz vezetni. Ha az autó kezelése és a parkolás bóják közé már megy, akkor kimentek a városba és ott fogsz vezetni, illetve a későbbiek folyamán vizsgát tenni. Persze aki tud vezetni, illetve tudja az autót kezelni, vagy aki hamar megtanulja, több ideje lesz a városban vezetni, szokni a forgalmat.

A rutinvizsgát törölték csak el, a pályán ettől ugyanúgy vezetni fogsz. Csak most nem vizsgához, hanem az oktató ítélőképességére bízzák a városi vezetésre való alkalmasságot.


A fizetés 10 óránként történik. Az utolsó drágább, ott megveszel 10 órát, a vizsgadíjat, plusz 1 órát, ami a vizsga időtartama. Legalábbis az én autósiskolámnál így volt.


Az első órán rutinpályán vezettem, elindulás, váltás, aztán parkolás és visszafelé a találkozási helyre már én vezettem a városban. A következő órán újra kimentünk, megcsináltam az összes parkolást, aztán a városban vezettem le a hátralévő órákat. Tehát az első órákon az autó vezetését fogod gyakorolni, illetve hogy érezd a kocsit.

2016. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Annyi még hogy gondolom azt a 10 órát amit bekell fizetnem először azt a pénzt most kell vinnem magammal az első órára! Az a baj hogy az istenért se veszik fel a telefont az irodába csak hivtak hogy kedd 11óra de azt elfelejtettem kérdezni hogy most ez a fizetés hogy is megy.... Azt se tudom pontosan mennyi 1 óra :D mind1 viszek magammal rendesen pénzt nehogy ne legyen elég!
2016. márc. 7. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor én jártam (tavaly ősszel), akkor 3200 forint volt 1 óra. Tehát 10 óra 32000. Illetve a fizetés csekkel történt, tehát pénzre nem volt szükség. De vihetsz, és akkor rögtön fel is adhatod. Egyébként szerintem iskolákra is különbözhet az ár. Jó vezetést! :) (1. voltam)
2016. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Sikerült elérnem őket igen 3200ft lesz egy óra csekken kellene befizetnem holnap vezetés előtt de sajnos nem fog menni oda is épp hogy oda érek majd de az tmondták nembaj majd a következő órára befizetem! :)
2016. márc. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!