Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől függ az, ha valamit...

Mitől függ az, ha valamit jobban csinálunk?

Figyelt kérdés

Többször is tapasztaltam már ha valamit ugyanúgy csinálok vagy próbálok mint egy másik valaki amiben jó, még is inkább őt választják. mondjuk pl itt gykorikerdeseken is, miért van ha én próbálok hasonlóan hasznos választ adni, szinte megegyezik egy jobb válaszolóéval, miért van az, hogy őt emelik ki, vagy engem pontoznak le ? pedig lényegében ugyanolyan hasznos választ adtam.

Vagy miért van az ha valamit ugyanúgy csinálunk mint a másik, még idő, energiabefektetéssel is, akkor engem kb semmibe vesznek, a másikkal meg foglalkoznak, tovább mennek vele egy adott helyzetben. Miért van ez ?

Mitől függ ?

Félre értések végett nem akarok utánozni senkit, csak változtatni szeretnék dolgokon. és sorra ez a tapasztalatom, ami miatt egyszerüen nem tudok rájönni hogy miért van ez igy , mitől ? vagy ezt már csak a sors rendezi igy ?


2016. márc. 7. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrét példa kellene, hogy a válaszoló össze tudja hasonlítani a te válaszodat a mások válaszival.
2016. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!