Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak az egyik...

Hogyan barátkozzak az egyik osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Középsuliba járok,szeptember óta vagyunk osztálytársak(9.esek),eddig csak egy pár emberrel alakítottam ki jó kapcsolatot,a többiekkel még nem nagyon.Mostanában észrevettem hogy az egyik lánnyal sok közös dolog van bennünk,akivel idáig még csak 1x-2x beszélgettem,és szerintem jól kijönnénk,csak ő már egy másik lánnyal van nagyon jóban.Szerintetek érdemes lenne odamenni hozzá,és megismerkedni vele?Kicsit hülye kérdés tudom,csak ez most így olyan furi lenne,hogy oszt.társak vagyunk,egészen idáig alig beszéltünk,most meg csak úgy odamegyek hozzá:)Én kicsit csendesebb vagyok,ő viszont "az a hangosabb" fajta lány.Van még rá esély hogy nagyon jó barátok is legyünk?

16/L


2010. ápr. 2. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi akadálya. Mondjuk ne úgy menj oda hozzá, hogy egyből 2 órán keresztül beszélsz vele valamiről, hanem szépen lassan, kezd el a kapcsolatot kialakítani.

Nekem bevált, sok sikert!

2010. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia!

Tudom nagyon régi a kérdés, de én is hasonló helyzetbe vagyok

Sikerült végül jóba lennj vele? Ha igen akkor mennyire?

2018. máj. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!