Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért dob le exe hibával a...

Miért dob le exe hibával a Titanfall?

Figyelt kérdés

Megvettem a játékot, elindítottam és a menü bejön aztán pár másodperc múlva ledob azzal hogy "A Titanfall.exe hibát észlelt ezért leáll". Nézegettem videókat hogy hogy lehetne megoldani de nem működik egyikkel sem. Frissítettem a videokártya driverét, nvidia vezérlőpultba átállítgattam valamit ami nem tudom már mi volt de videóban azt mutogatták, nvidia experience optimalizálta, indítottam onnan is, mappából is, rendszergazdaként is, simán is, originen javítottam is, újra is telepítettem a játékot, kompatibilitást is átállítottam de semmi. Még valami ötlet? :D

Directx 11-et külön nem tudtam feltenni de elvileg a kártya driverével fel kellett hogy menjen.


2016. márc. 7. 18:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!