Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress előre értékelés?...

Aliexpress előre értékelés? Segítség

Figyelt kérdés
Először Rendeltem aliexpressről és megjott a vissza jelzés hogy küldik a termékemet és én előre értékeltem is és nemtudom hogy ez baj e csak mert Soha nem rendeltem még az baj? Csillagokkal! Közreműködik az hogy előre értékeltem? Ugyan úgy megfog érkezni a rendelt termék vagy nem?

#Aliexpress #Értékelés Vissza jelzés #Csillagokkal
2016. márc. 8. 22:44
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Nem biztos hogy megérkezik a termék ez a postától függ, de ha nem jön meg akkor buktad a pénzt.
2016. márc. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mi köze van az előre értékelésnek ahhoz hogy meg jön e a termék??
2016. márc. 9. 06:56
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Mivel 3 hét a szállítás így közben elveszhet a csomag és ha már előre lezártad a vásárlást egy értékeléssel akkor elbuktad a pénzt meg terméket is.
2016. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony, ahogy az előttem író mondta. Oké, hogy sose rendeltél még az oldalról, de feltünhetett volna, hogy nem tudsz valós visszajelzést adni arra, hogy mennyi idő alatt jött meg a csomag. Na mindegy, rmeénykedj, hogy megjön, és akkor nem lesz baj.
2016. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!