Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire kell figyeljek szórólapoz...

Mire kell figyeljek szórólapozáskor?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi az általános? Mire figyeljek, hogy kezeljem, hogy ha esetleg elküldenek melegebb éghajlatra, stb.? Én mindig el szoktam venni, ha nyújtanak nekem, mert tudom, hogy ők éppen dolgoznak, és ezzel igyekeznek összekaparni egy kis pénzt, de tudom, hogyan viszonyulnak az emberek ahhoz, ha a képükbe nyomnak egy-két ilyen papírlapot. Ha volt már ilyen munkátok, mik voltak a tapasztalataitok, és hogyan zajlott az egész?

2016. márc. 9. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél erőszakos.

Ha valaki nem nyúl érte, húzd vissza és hagyd őt elmenni (ne zárd el a lappal az útját).

Figyelj, hogy senkinek ne legyél az útjában (hátrafelé meg ne lépj, mert nekimész valakinek).

Aki szándékosan távolodik tőled, kikerül - annak ne nyújtsad.

2016. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!