Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha véletlen volt?

Kisribizli kérdése:

Mit tegyek, ha véletlen volt?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha véletlenül nekimentem az iskola zsibongójának egyik falának, és a lambéria sarkát legalul kicsit kettétörtem?

Teljesen véletlen volt, anyának nem merem elmondani, a tanároknak meg főleg nem.

Nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy kifizessük, de ez csak olyan 10 cm - es repedés, és engem kinyírnak, ha megtudják. Értelmes válaszokat kérek. Köszi szépen!

13/L



2016. márc. 11. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartsd titokban , senki se tudja még ha nagyon megbízol benne . A fecsegő és megfontolatlan emberből van elég .
2016. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem látta senki és nincs róla kamerafelvétel se, akkor tagadd le.
2016. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"véletlenül nekimentem" szerintem ha nem direkt rongáltál, hát akkor nem fizettetik meg veled. Aztán majd ha valakit zavar, akkor megjavíttatja. Szerintem nyugodtan megmondhatod, de az se baj,ha nem. Tedd , amit jónak látsz. Szerintem nem fogják rajtad számonkérni, pláne, hogy rossz anyagi helyzetben vagytok, legalábbis nem túl fényes. Meg amúgyis, hogyha kicsi, nem lehet annyira észrevenni, szóval lehet, hogyha valaki észre is veszi, nem is zavarja.
2016. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Hát, most jön a 4 napos hétvége, és remélem én is elfelejtem. Most nagyon nagy bűntudatot érzek, és félek is.

a legjobb barátnőm látta csak, de úgy történt ez az egész, hogy csikizett, én meg odamentem a lambéria széléhez,és a cipőm sarka beleakadt, és véletlen meghúztam.

Egy nagy reccsenés volt, tanár úr (nagyon jó fej, és lehet vele hülyülni, ráadásul megengedi, hogy tegezd.) felnézett, megvonta a vállát, és elment. Mintha mise történt volna. Aztán mikor a barátnőm kérdezte, hogy mi történt, letagadtam, (mert még én sem láttam a repedést) és ő se látott semmit a lambérián.

Bementünk az osztályba, (üres volt)

ott nagyon paráztam, és utána kimentünk az udvarra, (egyedül voltunk az iskolába mert tanuló szobások vagyunk, és mindenki hazament, kivéve pár gyereket és tanárt.)

Aztán még a takarítónő ránézett a lambériára egy olyan 3 óra múlva, és elment. Imádkoztam, hogy ne vegye észre, mert úgy is megkérdezné, mi történt.

Köszi a válaszokat!

2016. márc. 11. 19:13
 5/5 fersk ***** válasza:

"Mintha mise történt volna" :)

Tehát az imád meghallgattatott...

2016. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!