Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem. Lehet valamit...

Kicsi a mellem. Lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
14eves vagyok, es 50kg alatt vagyok, de egyben magas is vagyok (170alatt de 160felett). Nagyon kicsi mellem van, a legkisebb melltarto is nagyon nagy.. Kenytelen vagyok top-ot hordani. Felek mert hamarosan atmegyek kozepsuliba, es csufolodni fognak.😟 hizni is probalok, de nem megy..😦 meg fog noni? Hogyan lehet nagyobb legalabb egy picivel is? Kerlek segitsetek😦

2016. márc. 12. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14 evesen sehogy. Majd ha nagykoru leszel, csinaltathatsz mellnagyobbitast - de azt tudnod kell, hogy addig meg nagyon sok minden tortenhet...
2016. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mutet nelkul..😟
2016. márc. 12. 13:12
 3/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi a kis mellű hölgyeket szereti, beleértve engem is. De 14 éves korban könyörgöm, ne foglalkozz ilyesmivel... A melled amúgy is nőni fog még, és ha megfelelő testalkatod is hozzájárul, akkor az még dobhat rajta. Középiskolában meg pont hogy telibe kell szarni hogy mit mondanak. 23/F
2016. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném hogy a mellnagyobbítás nem arra van hogy szimplán nagyobb legyen a nő melle. Úgymond lógó mellekre találták ki... A mellnagyobbítás egyébként is tönkreteszi a bimbókat, és eszméletlen taszító a szilikon mell.
2016. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3 csúnya dolog az általánosítás önös érdekből!

Az nem igaz, hogy "a legtöbb"!

"Van aki..."

De a még közel sem a legtöbb!

Nekem pl a nagyobb de legalább nem kicsi mellek jönnek be jobban, bár ennek ellenére nem problémáznék, ha kis mellű barátnőm lenne se...

30/F

2016. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elírtam #4-nek szólt.

#6 voltam.

2016. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én okleveles természetgyógyász és sámán vagyok, többek között kiváló eredményeim vannak kézrátételes mellnagyobbítás terén.
2016. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3-as: nagy marhaság. Pont, hogy inkább jóval többen vagyunk, akik a nagy (főként a természetesen nagy) melleket szeretjük. Hiszen az a nőies.
2016. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Scav ***** válasza:

A lényeg, hogy nagyon sokan szeretik a kis melleket, de leginkább téged fognak szeretni a személyedért, így a barátod a cicidet is szépnek fogja látni.


14 éves vagy, lehet hogy késő ésrő típus is, szóval még sok ideje van nőni a mellednek. A középsuli végéig is nőhet. Nyugi, ezen nem kell görcsölni. Az, hogy a másik mit gondol erről, le kell szarni. Nem tudsz ellene tenni, nem tehetsz róla. Ha bárki emiatt beszólna, le kell oltani a g_cibe. Takarodjon vissza a ketrecébe.


Összefoglalva: nyugi.

2016. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy előnye mindenképpen van: kevesebbet kell költened melltartóra!
2016. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!