Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen csúnya a mellem?...

Miért ilyen csúnya a mellem? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyának találom a melleimet. A mellbimbóm is alaktalan, majdnem félgömb alakú, puha és olyan semmilyen. Nem mellesleg az egyik mellem sokkal nagyobb, mint a másik. (az egyik 75A, a másik 75B) Mit lehetne tenni? Nem szeretem magamat melltartó nélkül, és kínosnak találom a témát, szóval orvoshoz sem akarok menni vele. Az egyik szép kerek, a másik meg mivel nagyobb, mintha lógna, vagy nem is tudom. És a nagyobbon még a mellbimbó is lejjebb van. Mit lehetne tenni ellene? Csak várjak még, míg kialakul, vagy mi?

14/l



2014. jún. 13. 09:10
 1/6 anonim válasza:
szia...szerintem várj mig nagyobb leszel és szépen "ki alakul" majd:)
2014. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

14-ként ez még akármi lehet.


Gyere vissza 19-en.

2014. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Általában mindenkinek nagyobb az egyik, ez így is fog maradni, én 30on felül vagyok de nekem is az egyik szép kerekded a másik kicsit lógósabb, mert az nagyobb. De a mellbimbók, meg az állomány is fog még alakulni neked, ne aggódj, nincs vele semmi baj.
2014. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Élső! A Kérező jól írta: a kialakul egyben van!!!


Még alakulni fogsz, igen, de ritka az, hogy valakinek egyformák.

2014. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*első
2014. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatalka vagy, majd néhány év alatt formálódni fog az!
2014. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!