Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem. Lehet valamit...

Kicsi a mellem. Lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
14eves vagyok, es 50kg alatt vagyok, de egyben magas is vagyok (170alatt de 160felett). Nagyon kicsi mellem van, a legkisebb melltarto is nagyon nagy.. Kenytelen vagyok top-ot hordani. Felek mert hamarosan atmegyek kozepsuliba, es csufolodni fognak.😟 hizni is probalok, de nem megy..😦 meg fog noni? Hogyan lehet nagyobb legalabb egy picivel is? Kerlek segitsetek😦

2016. márc. 12. 13:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) sajnos mar volt olyan bunko pasi aki emiatt lenezett (lenez) es nem gondol rendes lanynak, csak mert nincs mellem. De az a nagy gaz, hogy nalunk ilyenkor mar mindenkinek hatalmas volt, nekem meg meg mindig semmi..😦 akinek nagy a melle az sose fogja megerteni hogy milyen rossz lehet nekem es a tobbi kisnellu lanynak mert mostansag sok a gyoker akik ez miatt nezik le a lanyt...
2016. márc. 12. 21:19
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Na akkor most őszinte leszek hozzád.


Az emberek egy része nagymellű nőt akar, az emberek egy másik része pedig kedves/értelmes nőt.


Neked kell eldöntened, hogy melyik tipus érdekel. Ha téged azok a férfiak vonzanak, akiknek a mellméreted a fontos, akkor bajban vagy. Ha viszont olyan férfit keresel magadnak akit a személyiséged fog meg, akkor kurrva hamar hagyd abba a melled miatti picsogást, mert a férfiak egy jelentős részét sokkal jobban zavarja ha a nő folyton amiatt nyafog, hogy neki ez kicsi és az nagy, mint az, hogy az a valami valójában mekkora.


Más szavakkal: csak néhány szellemi fogyatékost érdekel, mekkora a csöcsöd, de ha folyton emiatt rinyálsz, akkor bizony a normális fiúk/férfiak jó részét is elzavarod magad mellől.


Nőj fel, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

2016. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia! Együttérzek veled! 14 éves vagyok, 47 kg és 171 cm. Nagyon kicsik a melleim, a legkisebb melltartót se tudnám kitömni a melleimmel. Ez van. De gondoljunk arra, hogy 21 éves korunkig nőni fog. És a hízással is ugyanúgy vagyok mint te. Egész nap zabálok de semmi se jön fel. Esetleg próbálhatod növelni a mellet napi 10-15 perces krémes masszázzsal. Sok helyen hallottam, hogy bejött. Sok sikert :)
2016. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na hat azota mar 15 lettem. Hizni ugyanugy nem tudok hizni, de viszont eszre vettem ,mintha a combom kicsit nagyobb lenne.. szoval , a lenyeg , hogy 1-2hete neztem melltartot, es a 70A-s melltartomeret a jo nekem , persze a push-up os.
2017. jan. 4. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!