Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorin rám mászott egy...

Gyakorin rám mászott egy srác, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy kérdést mire ő valaszolt nekem privatban. Tök jo fej jo vele beszelgetni, de csak mint haver. Mit csinaljak hogy ne másszon rám tovább de ne bántsam meg?

2016. márc. 13. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem tudja az igazi neved, mond hogy semmit nem akarsz tőle, ez nem bántás.
2016. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2016. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogy mondtam meg a nevem. Mondtam már hogy van pasim is de ug latszik nem nagyon erdekli
2016. márc. 13. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szexualitás kategóriában írtad a kérdést, ott tömegesen írnak rá az emberekre ha kiírja a korát és főleg elárulja hogy lány. Nincs mögötte valódi érdeklődés, csak arra mennek hogy egy kis puhítás után hátha bedőlsz és küldesz nekik képet, videót vagy szexchatelsz. Ha onnan írtak akkor ne sajnáld letiltani, te csak egy ember vagy a napi sok közül akik ott zaklatni szoktak.
2016. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tilsd le
2016. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tini parkapcsolatokhoz irtam, akkor is töröljem?
2016. márc. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!