Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már más is ezt fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már más is ezt fogja csinálni itt, gyakorin? Félóra alatt hárman hagytak itt köszönés nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval,volt 3 srác,akikkel nagyban beszélgettem és félórán belül mind a három eltűnt köszönés nélkül...

Semmi olyat nem mondtam nekik,amire megsértődhettek volna. Ez csak egy normális beszélgetés volt.

Legalább annyit írhattak volna,hogy szia vagy már az is jó ha megmondják,hogy nem akarnak velem beszélgetni.

Ennyire nehezükre esett elköszönni?



2013. aug. 11. 13:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt velem is elszokták játszani csajok :) A magas intelligencia szint befigyel :) 23/F
2013. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ennyire szar a net náluk.
2013. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Miért fáj annyira? Ez csak egy oldal, feltételezem nem láttad élőbe akikkel beszéltél. Ne ilyenen parázz, hanem menj emberek közé és ott ismerkedj, mert bekockulsz teljesen :D
2013. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy épp egy baromi hosszú üzenetet írnak.
2013. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Tőlem is eltűntek már többen akik köszönés nélkül távoztak. Szerintem ez valamilyen szinten természetes elnézve az átlag intelligenciát.
2013. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#3 Jól van,csak na...rosszul esett.

#4 Elképzelhető...

2013. aug. 11. 13:49
 7/25 anonim ***** válasza:
tahó dolog lehet, de az itt jelenlévőktől csodát ne várj
2013. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Bunkók voltak, sztem nem nagy kár értük. Volt, hogy velem is csinálták ezt csajok. Gondold el milyenek lehetnek élőben vagyegy kapcsolatban, ha már itt csinálják ezt :)
2013. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 MrPifta ***** válasza:
16%
ez egy olyan oldal, amin megválaszoljuk a kérdéseket. ez NEM chat, ez NEM társkereső
2013. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta egy srác csak azzal a különbséggel hogy mi kb 3/4 napja beszèlünk...és egyik este eltünt miközben nagyban beszéltünk o.O kicsit fura volt mondtam hogy biztos majd ir holnap hogy dolga olt vagy bealudt..de már nem irt 1-2 napja :/ ez mit jelent??
2013. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!