Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi számít könnyű drognak?

Mi számít könnyű drognak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 21:02
1 2
 1/15 bamboochatheone ***** válasza:
48%
Fél kiló alatt bármi.
2010. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát a fű biztos(marihuána,ganja?:D)
2010. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
nincs olyan hogy könnyű drog, ez csak duma arra, hogy többen ki merjék próbálni. az egyetlen tény ezzel kapcsolatban, hogy a fű nem alakít ki fizikai függőséget, de ettől nem lesz kevésbé veszélyes, ha valaki nem nagyon stabil lelkileg, pont olyan nehéz letenni mint bármi mást. néhányan azt hiszik, hogy az extasy meg ilyenek nem erős drogok, nyugodtan ki lehet próbálni egyszer, semmi baj nem lesz. de ez hülyeség. az extasy is okozhat első alkalommal halált, mert a szívrohamnak és a kiszáradásnak is nagyon megnő a kockázata. egyszóval: nincs könnyű drog. drog van.
2010. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat! Főleg az utólsót.. :D
2010. ápr. 8. 22:05
 5/15 anonim válasza:
61%
a fű..mértékkel
2010. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolásom szerint amit nem ember alkotott (főleg a világháborúk alatt, plussz ópium stb stb), hanem ami természetesen nő. Ilyen Nemeskender, hallucinogén gombából valamennyi, látnokzsálya.

Amiről ősember korunk óta tudjuk, hogy "nem döglesz bele, ha megeszed, viszont fasza lesz tőle, de ha jön a tigris még el tudsz futni"

2010. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A fű könnyű drog, és NEM lehet rászokni 1 használattól!!!!!!!!!
2010. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

04-08 21:05

Nem egyszerű legény lehetsz te se.


Mit szedsz, hogy ilyen kis felvilágosult lettél tőle?


Honnan vannak az infóid?


A szakmádba vág? (ha nem azt az esetet hagyjuk is akkor)

Ha igen akkor tankönyvből tudod, vagy tapasztalatból?

Ha tankönyből/""ismeretterjesztő könyből"", akkor azt is tudod, hogy a történelmet a győztesek írják. (transzponáld)

Ha tapasztalatból, akkor nem lehetséges az, hogy a 100.000+ magyarországi drogot próbált/drogos (ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ naaaarkhóóóóóssss) közül te pont azzal a 200 al foglalkoztál eddigi életedben aki TÉNYLEG problémás abban a régióban ahol tevékenykedsz.


Most pedig tényleg kénytelen vagyok kontrasztolni, de a "nincsen könnyű drog, drog van", egy kicsit megakasztott.

Amolyan demamóg faxság illata van....


Te akkor az a kategória vagy akit érzéstelenítés/altatás nélkül műtenek, ha arra kerül a sor? Ugye azért, mert arra azt mondja az állam, hogy azt szabad, attól gondolom még elítéled a szeduktív dolgokat is akkor.


Azt is érzem, hogy te vagy az az ember aki "én a büdös életbe nem élnék a gonosz narkóval" de....


Ha nincs könnyű és nehéz drog. Próbáld már ki azt, hogy szívsz mondjuk 1 évig, és utána le kell leraknod

Vagy lövöd magad 1 évig és azt kell leraknod egyik napról a másikra.


Szerint roppant tanulságos lenne számodra.

Javaslom, hogy majd ha rászánod magad a tépéssel kezdd, mert egy év heroin után lehet, hogy nem tudsz majd pötyögni ide arról, hogy milyen épp szokni róla lefelé.


Ellenben a fű után valószínűleg max ilyeneket írnál, hogy unatkozom, valamit kéne csinálni...


A heroin után meg hidegrázós lidércálmaid lesznek, üvöltő síró, hugyozógörccsel keverve, és nekrofilíát követnél el anyád tetemével azért, hogy egy, atto ,piko,nano,mikrogrammot adjon valaki legalább, a leghíabb hintőporos xarból is akár. Aztán amint megkapod feltéped a vénád és betuszkolod rajta a hullás kezeddel a szemcsét.


Szerintem a fű könnyűdrognak számít.

Szerintem a gomba se olyan, mint a crack.

Ha tisztában vagy egy orvosi kivizsgálás után a testeddel,szíveddel,érrendszereddel valamint azzal, hogy mit kaptál, akkor az extázit és a szpídet is ki lehet próbálni úgy, hogy közben iszol okosan, nem görcsölve, aggyal rendelkező társaságban akik figyelnek egymásra.

És nem szoksz rájuk. A legelején lehet, hogy lesz benned inger, hogy kéne megint, de az simán legyűrhető. Ismétlem SIMÁN.

Olyan szintű, mint a bemenjek-e a mekibe mer frankón esne egy sajtbi de inkább mégse megyek, mert kapják bé a multik, majd otthon eszek anyu / a feleségem főztjéből.

Na MAX eleinte ilyet érzel.

Ha normális vagy akkor az hogy most 3-6 havonta csapsz egy ekis bulit az bőven belefér.


Évi 2-4 az azért nem para szerintem. (talán a 4 közelít a sok felé, mer abból könnyen lesz 6 meg 8 meg 10, mert igen, magában hordozza a lehetőséget, hogy besűrűsödjön a party party)


És hogy ezt honnan tudom? A demagóg emberek anyukái mesélték, miközben a családi ágyban feküdtünk náluk, és szívtuk a szex utáni spanglit.


A FŰ könnyűdrog, mert ha egyik napról a másikra mondjuk nem tudnál szerezni egy évig, akkor nem lenne semmi bajod. Nem mondom, hogy önmagadtól szívesen rakod le, de azt is simán meg lehet csinálni.

Csak mondjuk nem árt ha van valami programod helyette. Akkor a legtöbb ember szerintem észre se veszi, hogy nem tép, ha épp mondjuk az adrián suhan egy motorcsónakkal. Egyedül annak fog hiányozni aki hozzászokott, hogy az adrián szív a motorcsónakban.


Annak aki nincs hozzászokva eszébe jut épp, hogy most oda kéne dörrenteni, de SIMÁN túléli ezt a gondolatot.

(itt olyan ember hagyta abba a dolgot a példámban aki napi szinten elszív mondjuk fél grammot, tehát nem havi 2-3 joint tipusú cigisekről beszélek, hanem a masszívakról)


A fű könnyűdrog, a többi amit mondtam pedig ésszel kezelve veszélytelenné válhat. Csak nem kell hülyének lenni. Ha egy eszkimó idekerülne, lehet, hogy az autópályán állítaná fel a sátrát ha az út épp üres...

Mer fingja sincs róla hogy mennek a dolgok. De ha néhány dologgal tisztában van, mielőtt kirándulni indul, akkor nem baxxa el a kamijon.

Véleményem szerint a havi párszori(1-3) betépés legsúlyosabb mellékhatása a rendőrség lehet....

Sőt tudom, hogy ha valaki ezt olvasni fogja, akkor jön a tüdőrákkal.

Namost a kenderből lehet sütni sütit is.


De persze nem kell ezeket a hazugságokat elhinni, szerintem továbbra is a pálinkafőzőst kérdezzék, hogy mi a véleménye a fűről...


Vagy várják nyugodtan, hogy a tv informálja magukat.


Én személy szerint azt várom, hogy piros hó essen fahéj illattal, és amikor elolvad, egyiptomi ugróegerek bukkanjanak ki alóla törpehegedűt szorongatva a kis mancsaikkal Vivaldit játszva.

2010. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Kedves utolsó válaszoló!

ha már személyeskedünk hadd kezdjem ezzel: ilyen önelégült, tudálékos, lenéző és megvető emberrel mint te, nem szeretek beszélgetni, de még írni sem. csak azért veszem a fáradtságot, mert erős az igazságérzetem és mert forr a vérem az ostobaságaidtól.

nem érdekel, hány drogos barátod van, illetve hány szakkönyvet olvastál el a témában. semmi, ismétlen, SEMMI új nem volt az egész ömlengésedben, csak a gyomrom fordult fel a stílusodtól. szerintem menj vissza dugni meg spanglizni és majd akkor merj hosszászólni a témához, ha ÉRTÉKES emberi lény lettél. mert most egy undorító görcs vagy.

ha már kérdezted elárulom a lenéző stílusodnak hogy engem sem a tv meg az internet informál. gyógyító vagyok. mellesleg a Semmelweisre járok. talán te is, azért vagy ilyen profi a tünetekben? mert akkor megbeszélhetjük személyesen is.

én lennék az az ember, aki "één, soha nem nyúlok hozzá"? egy fecskendő még ott van az asztalomon emlékeztetőnek. részletekbe nem fogok menni.

lehet, hogy a drogok között vannak fokozatok, ezt elismerem, de ettől még mind drog marad. és kedves anyagközpontú világban gondolkodó elmaradott embertársam: ez közelsem minden. az ember lelki állapota az, ami számít. mert nem érdekes milyen "könnyű" az a drog amit kipróbál, ha olyan állapotban van, egyből rá fog kattanni.

A "könnyű drog" kategóriának pedig azért vagyok teljesen ellene, mert találkoztam olyannal (és biztos vagyok benne hogy sok ilyen van még rajta kívül) aki kihasználva a könnyű drog kategóriát, meg a sok mentséget amit te is felsoroltál, nyugodtan szívja. persze egyre gyakrabban. így is épp elég kevesen fogják fel a drogok veszélyeit és itt most nem rád gondolok, aki teljes lelki nyugalommal spanglizgat, mert neked mindegy lesz h drog vagy csak könnyű, akkor is szívni fogod. itt azokra gondolok akik csak annyit tudnak hogy ja, ez könnyű, akkor nem lesz tőle bajom. aztán ahogy mondtad, szaporodik a party.

szóval mint nem teljesen analfabéta a témában: szerintem "könnyű drog" kategóriát használni felelőtlenség. talán a tünetek enyhébbek, de a lényeg nem változik. lényegében pedig mind drog.

2010. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

@ előző


Csá a haverod vagyok.


"lehet, hogy a drogok között vannak fokozatok, ezt elismerem"


"egyszóval: nincs könnyű drog. drog van."


Ezt azért ellentmondásosnak érzem.


Köszönöm nem vagyok görcs és spanglit utoljára januárban láttam.


MITCH EARLEYWINE - MARIHUÁNA

Nem csak szépet s jót mond, és nem tudom, hogy mit állítanak a ti könyveitek, de nem vagyok benne biztos, hogy megegyezőek lesznek az állítások. Nem ezt az egy könyvet olvastam.


Semmelweiss hmm igen. Én mint kívülálló sosem fogom megtudni, te meg mivel belül vagy és így idomítanak nem fogsz rálátni, de azért egy olyan rendszer része vagy ezzel az orvosival, ami a "klasszikus" nem polgári érdekeket szolgálja.


Nekem addiktológus ismerős mondta, hogy komoly viták vannak a szakmán belül a fű hogysmintjéről, mennyire káros, meddőség, elmeállapot, skizofrénia, paranoia stb stb stb.


Te nem tudom mi leszel végül, de ha nem pont ilyesmi amire kis esélyt látok akkor talán hagyni kéne a SZAKEMBER véleményét érvényesülni.


Tehát gondolom kapsz egy általános tudást, amibe az ilyen dolgok is beletatoznak, de teszem azt, mint leendő ortopéd szakorvos, nyugodtan fogadd el, hogy a szakmájában 10 éve dolgozó addiktológus kétkedik benne, hogy a fű egyenlő a kaszással, valamint nem szívesen foglal álláspontot ezzel kapcsolatban, mivel iszonyatos bizonytalanság övezi.


Kiegészítésként: HA tényleg orvos leszel akkor mondjuk rád TALÁN pont nem vonatkozik, de csodálkozok, hogy ebben az országban senki nem foglalkozik a másikkal, különösen a nagyvárosokban, de ha a drogosokról van szó akkor mindenki akkora gardedam, hogy hihetetlen, és mentsük meg szegényeket, vagy a szösz tudja... hihetetlen.


Ez az én szememben egy propaganda eredménye. Nem kell hozzá zseninek lenni, hogy az ember lássa. De én még gazdász is vagyok, és látom a hatttalmas PR tevékenységet. Pirosba van a mérőműszer eléggé ebben a témakörben.


Van egy tű/fecsi az asztalodon, hát kérlek orvos leszel vagy mi:)


És ha már orvos leszel, ha esetleg olyan témakörben fogsz mozogni ahol ez érvényes, akkor kérlek ne billenj el az allopata kezelések irányába csak azért hogy a gyógyszergyárak kedvében járj.


"nem érdekel, hány drogos barátod van, illetve hány szakkönyvet olvastál el a témában. semmi, ismétlen, SEMMI új nem volt az egész ömlengésedben, csak a gyomrom fordult fel a stílusodtól. szerintem menj vissza dugni meg spanglizni és majd akkor merj hosszászólni a témához, ha ÉRTÉKES emberi lény lettél. mert most egy undorító görcs vagy. "


Értékes emberi lény az mit jelent számodra? Én mint kívülálló nem ismerem a kritériumait így kérlek skicceld fel nekem, mondjuk a 10 legfontosabb ismérvét!


Más: annyit és úgy szólok hozzá bármihez, amihez csak akarok, maximum a következményeivel kell számolnom. Ha intravénásan tolom a hasisolajat akkor is ideírhatom, hogy: Mindenkinek csak ajánlani tudom a szoptatós anyukáktól a 8 éveseken át, apácákon keresztül a ketamin speed kombót.


Mi lesz? Legalapabb esetben te csúnyákat írsz, legdurvábban törlik az accom.


"Nem volt abban semmi új amit mondtam" Lehet hogy neked nem, de sokaknak remélem igen.

Felismerted benne a mintát gratulálok, ügyes vagy, majd kapsz egy scooby snacket.


Ha a forma 1 es versenyzők nyilatkoznak a versenyzésről, általában hasonlót szoktak mondani hogy miért csinálják. Bámulatos, hogy ez esetben is már körbe körbe forog ugyanaz évek óta többezer szájból.


És végezetül egy 8 évesek által használt trükk: A TE MONDANIVALÓDBAN SEM VOLT SEMMI ÚJ.

Mert amiket mondtál azok is évek óta körbe körbe forognak, stagnálnak a helyzettel, és a megbízható kutatási eredmények számával együtt.


És amit már 10.000x hallottál: azt a pénzt amit erre az egész drogos mizériára költenek a-z-ig inkább fordíthatnák arra, hogy leszoktatnak embereket a dohányzásról. (egyik helyen úgy olvastam, hogy a klasszikus drogok közöl a 2. leginkább függőséget okozó drog a heroin után)


Puszi!

2010. júl. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!