Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kis rövid történet rólam, meg...

Nemtom97 kérdése:

Kis rövid történet rólam, meg ami velem történt. Ugyanis valami hideg érzést éreztem. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
2008-ban halt meg apukám.2010-ben halt meg anyukám. 2012ben halt meg a nagytatám.2013ban halt meg a mamám,és a bátyám. Nevelő szülőkhöz kerültem,tavaly januárban mikor egyik este lefeküdni mentem,az ágyba,valami hideg jég hideg levegőt éreztem,mintha szivókás pálcán fújták volna rám a hideget. Elaludtam. Másnap este ugyan ez történt,de nem féltem,nyugalmat éreztem a lelkemben,ekkor voltam majd 18éves. Aznap felültem az ágyon és hallkan megkérdeztem ki vagy te? pár napig ment ez a hideg kis szél az arcomra,a kezem az arcom elé tettem,akkor is éreztem. Utána pár napig elmúlt majd vissza jött.. pár hónap után abba hagyta.. Elköltöztem onnan,majd félévre rá vissza mentem abba a szobába,ott aludtam. Egyik reggel lefeküdtem,senki nem volt otthon elutaztak és csak este jöttek haza. És aludtam kb már 2 órája,hatalmas hideget éreztem,felébredtem,megijedtem. Mintha valaki akarná hogy észre vegyem őt,vagy tegyek valamit. 13 éves voltam mikor anyukám meghalt,Szerbiában,Szerbia fővárosában egy kórházban,kb 200 km van az akkori lakóhelyemtől.. 2 napig nem tudtam hogy meghalt,senki sem tudta. Hivtam telefonon,de ki volt kapcsolva,tatámat meg mamámat hivták Belgrádból hogy anyukám meghalt. A nővéreméknél voltam,pár napra rá,ők este 11 órától,hajnal 2ig a gyászjelentéseket tűzték ki a városban.Egyedül voltam nővérem kisfiával. Játszottunk.Én háttal voltam az ajtónak a kisfia előttem,és egyszer csak elkezdett hangosan kiabálni hogy mama-mama és hátra lépet tőlem,és mutatott az ajtó fele. sokba esett a kisfiú,a ház minden szobájában a villanyt fel kellett kapcsolnom. Csak lógott rajtam,nem akart elengedni,sirt nagyon,megijedt,de én is,ezt nem akartam mutatni neki,erősnek kellett lennem. Ő akkor volt 2és fél éves. Tavaly ősszel megkérdeztem tőle,szépen finoman,hogy emlékszik e erre,azt mondta fél,és nem akar erről beszélni. Tavaly a kis házamba voltam egyedül,kimentem rágyújtani a teraszra valamiért a kulcsot az ajtóban hagytam,és egyszerüen 10perc után sem állt le a libegéssel,megfogtam a cigis dobozt és oda vágtam a kulcshoz. Szkeptikus voltam,amig ezek meg nem történtek velem. Volt hogy megálmodtam egyik óvoda társam halálát,csak akkor az álmomba lovas kocsi ütötte el,reggel felébredtem épp óvodába mentem volna,elkezdtem anyumnak mesélni az álmom,és jött nevelő apám,aki közölte hogy egy motor elütötte,és meghalt az éjjel. Van még valami,hülyén hangzik nem lényeges de leírom. Tavaly egy héttel az eset előtt,elképzeltem ha katonák vagy Fba,osok jönnének a házba és be akarnának törni,hogyan menekiteném ki a nevelő anyám és fiát,rá egy hétre jöttek a nyomozók. Bátyám halála előtt EGY HÉTTEL arra gondoltam,melyik testvéremet nem vesziteném el,vagy ha lehetne választásom,és akkor azt mondtam egyiket sem,és aludtam..Bátyám temetése előtt,oda jött hozzám egy kutya,ez nem hiszem hogy számit valamit. Még valami,anyum temetésén ott volt nevelő apám,aki tönkre tette őt,volt olyan hogy a koporsóba volt,és rátették arra a gurulós kocsira,és mikor nevelő apám a koporsó fele akart menni,elindult a kocsi,majd megallt nevelő apám,akkor a kocsi is,utána lépett nevelő apám,a kocsi megindult. 19éves lány

2016. márc. 17. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha hideg levegőt érzel, akkor az ablakokat kell szigetelni.


Egyébként pedig javaslom egy pszichiáter felkeresését, amíg még nem késő.

2016. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy ezzel jön mindenki,olvastad a többit? Miért kell így vissza válaszolni? Szigetelve volt az ablak.!!!! És plusz még volt rajta egy védő nejlon is...
2016. márc. 17. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
A lényeg a második mondat.
2016. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugyan már pszihiáter. Ennek nem pszihés oka van. Ha az ember érez valami furcsaságot maga körül. Normális életet élek.
2016. márc. 17. 11:30
 5/9 A kérdező kommentje:
kár ide kiírni valamit,annyi ember van aki csak beszólogat,csak hogy írjon valamit.
2016. márc. 17. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Látod, milyen buta vagy? Azt mondod mindenki... Egyetlen ember vagyok. Egyetlen. Te viszont egyetlen ember véleményéből azt szűröd le, hgy az egész világ ellened van.


Na ezért kell pszichiáterhez fordulni, nem azért mert túl élénk a fantáziád.

2016. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Forgasd ki a szavam,már volt hogy kiírtam valamit,és rögötn jöttek a lenézések,mert hülye vagyok,volt hogy egy filmet kerestem. Az emberek bele kötöttek mindenbe. Ennyi.kár
2016. márc. 17. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Miben haltak meg?
2016. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szüleim betegségeb,mamám is. Bátyámat meggyilkolták.
2016. márc. 31. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!