Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hegy tetején, a keresztnél...

Hegy tetején, a keresztnél szokott lenni egy könyv, mibe a célját ért utaló beleírhat. Azt milyen időnként cserélik, vagy hogy működik ez? Csak én nem tudom?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még a kérdést sem értem.
2016. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]

Na ott, a kereszt lábánál a láncnál van egy nagy könyv- mint a kiállításokon a vendégkönyv- amibe keze nyomát hagyhatja az aki arra jár, aki a hegyet meghódította.

Elgondolkodtam, meddig marad az ott, mert biztos betelik, én 3 év után visszatértem ugyan oda, és még ott volt amit én írtam...Ez tök jó, de jó lenne tudni hogy ez hogy is működik. Csak úgy ott van, aztán ha betelik még egyet odatesznek? Lecserélik vagy még egyet tesznek mellé? Kérdem én, hogy lehet ott csak egy darab most is, hisz már biztos jártak az idők során ott annyian hogy az teleíródjon? Talán csak nem régiben gondolták ki ott ezt dolgot? És egyébként régi ez a hagyomány? Meg mondjuk van rá esély hogy úgy 10 év múlva is ott lesz ez a könyv, az én írásommal egyetemben?....valaki?

2016. márc. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!