Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj, hogy én nem kézzel...

Az baj, hogy én nem kézzel írom első regényemet?

Figyelt kérdés
Néztem a kiadók oldalát, és mindenhol a megrendelésnél fel kell tüntetni, hogy a kézirat hány oldal. Azonban én nem kézzel írom, hanem számítógépen Word-ben. Félek, hogyha így elküldöm, nem vesznek komolyan, mert általában kézzel szokták írni ezeket...

2016. márc. 14. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy hogy írod, sőt, jobb, ha nem kézzel írod, mert azt nem mindenki tudja elolvasni.

A kézirat nem szó szerint kézzel írott dokumentumot jelent, csak megmaradt ez a kifejezés.

2016. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wordben kell a kéziratot beadni...
2016. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh, értem, köszönöm akkor :)
2016. márc. 14. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
A kézirat egy kifejezés, az alkotó művének legelső írásos változata. A kiadók ma már szerintem el se fogadják ha nem elektronikus változatban adod le. Egyáltalán nem kézzel írnak manapság az írók. Lehet valaki úgy szeret, de annak is be kell gépelnie, vagy be kell gépeltetnie valakivel.
2016. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Én 1972 óta vagyok a szakmában. Jóval a PC-k világa előtt. És már akkor sem fogadott el a kiadó kézzel írt munkát, csak gépeltet.

Ezek a formai követelmények:

[link]

2016. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!