Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vehetem fel valakivel...

Hogy vehetem fel valakivel Flickrről a kapcsolatot, ha nekem nincs olyanom, és nem is tudok olyat csinálni?

Figyelt kérdés
Kiskorú vagyok, és bármilyen hülyén hangzik, nem tudom a telefonszámomat, anélkül meg nem tudok regisztrálni. Egy embernek pedig fontos lenne, hogy üzenetet tudjak küldeni. Már kerestem Facebookon, de nem találtam, lementettem pár képét és a Google képkeresővel is próbálkoztam, de nem találta, hogy melyik oldalakon van még a csávó. Mit tehetnék most?

2016. márc. 19. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

"bármilyen hülyén hangzik, nem tudom a telefonszámomat"


Ez ugye valami vicc?

2016. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, olyan szinten nem értek a kütyükhöz, hogy el sem hiszed. De pénz amúgy sincs rajta, szóval telefonálni sem tudok, csak bizonyos emberekkel. Nem tudom, hogy kell használni, ez van. :/
2016. márc. 19. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a regisztrációs telefonos azonosítással működik csak, nem fogod tudni megkerülni.

Ez már a második kérdésed, és másodjára is ez a helyzet. Ennyi idő alatt annyi eszed lehetett volna, hogy ha tényleg nem tudod a telefonszámodat, akkor megkérdezed egy családtagtól.


Ilyen persze nyilván nincs, akinek tényleg annyi érzéke nincs hogy a saját telefonszámát megnézze, az nem lenne képes erre az oldalra sem regisztrálni és kérdést feltenni, így csak az marad hogy a telefonszám ürügyén valamit palástolni próbálsz, például félsz hogy pénzbe kerül és nem mered megadni, miközben az ilyen azonosítás ingyenes, vagy nem tudsz angolul és a regisztrációt sem érted. Kiskorúak fogalmazási szintje sem ilyen.

2016. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
LOL ötös vagyok magyarból, és gondoltam, hogy megkérdezem, csak reméltem, hogy máshogy is lehet regisztrálni. Nem kell rögtön beszólni, ha zavar a kérdés, tekerj rajta túl. Relax. :D
2016. márc. 19. 20:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egy valóban hülye kérdés, ami felmerült bennem: ha érvényes magyar számokat adtam meg, csak épp' nem az enyém, akkor az enyémet mitől fogja érvényesnek gondolni a Flickr-rendszer?
2016. márc. 19. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:

A telefonszámra küld egy sms-t, és azt kell beírni az oldalon. Amíg nem a saját számodat adod meg, addig a regisztrációt sem fejezheted be, hiszen nem kapod meg a kódot.


Az sms fogadása neked ingyenes, ahogy a hívásoké is. Te mindig a kezdeményezett és küldött üzenetek után fizetsz.

2016. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Viszont a kütyüismeretem olyan szinten 0, hogy azt hiszem oktatóvideót kell keresnem róla a youtubeon. :D De, ha nincs más megoldás, rákényszerített a sors a telefonom megismerésére. :)
2016. márc. 19. 20:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezen a jó tanácson túljutottunk már gyerekek, ezt hagytam utoljára. :D
2016. márc. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!