Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Folytassam vele a...

Mit tegyek? Folytassam vele a kapcsolatot, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Ápolónő vagyok egy idősek otthonában és nem rég beküldtek egy kliensel a kórházba controllra, megismerkedtem egy mentős férfival,az nap este találkoztunk,kiderült,hogy 39 éves és 2 gyereke van. Én 18 éves vagyok,akkor este a kocsijában csókolóztunk. Szégyellem magam és nem tudom mit tegyek.

2016. márc. 6. 21:05
 1/4 szántóvető ***** válasza:
mit akarsz tőle?ha csak kalandot akkor folytasd,neki is kell egy kis lazítás egy kemény műszak után.
2016. márc. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit, csak amikor ir vagy hiv akkor valahogy nem tudok nem et mondani. Mit tegyek?
2016. márc. 19. 21:06
 3/4 szántóvető ***** válasza:
szekszet se akarsz tőle?vagy esetleg szeretethiányod van?vagy apakomplexus?valaminek lennie kell,különben le se tojnád.
2016. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit, csak valahogy jó az hogy valaki törődik velem, próbáltam lerázni, letiltottam a telefonszámát, de amikor beszélünk jól érzem magam velem. Szerelmes biztos, hogy nem vagyok belé, mert másba vagyok szerelmes, de nem tudom..
2016. ápr. 7. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!