Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy filmet keresek! , de nem...

Egy filmet keresek! , de nem tudom a címét, valaki segít?

Figyelt kérdés

Egy thriller filmről lenne szó,aminek a címe nem jut sehogy az eszembe, akárhol kerestem nem találtam semmit.


A történet : Egy srác a barátaival mászni ment, és oda került a sor, hogy a barátaiért a saját életét menti és levágja a kötelet.

A srác pszichológushoz ment és nem tudta bizonyítani, hogy más is ezt csinálta volna mint ő.

Később valami háznál csapdákat csinál, hogy bizonyítsa be a,hogy mindenki a saját életét menti.



2016. márc. 20. 01:06
 1/2 fersk ***** válasza:

Ha tudsz angolul:

[link]

2016. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KVAZAR ***** válasza:

Ahhoz már hozzászoktam, hogy ezen az oldalon normális és elfogadott dolog négy sor szövegben tíz hibát ejteni, de a 'felkiáltójel + space + vessző' szerkezettel még nem találkoztam. Ma is tanultam valamit.


Valószínűleg ez, az igen gyenge darab lesz az:

Mészárlás szabály szerint (2009) [Kill theory]

[ [link] ]

2016. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!