Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy nem...

Miért mondják azt hogy nem létezik pokol?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a fekete lyukak belsejében az anyag kvarkokká, majd végső soron húrokká az anyag legkisebb alkotóelemeire esik szét, azaz gondolom hogy olyan borzalmas állapot uralkodik ott mint a pokolban vagy még rosszabb. Ilyen értelemben mégiscsak létezik pokol nem? Miért mondják akkor azt hogy nem létezik pokol?

2016. márc. 21. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a fene köze van egy tudományos témának egy vallásos dologhoz?


A pokol 'elvileg' egy hely, ahol szenvedsz és bűnhődsz,

akkor egy olyan feltételezett lyuk, ami semmi szenvedést és bűnhődést nem hoz, miért hasonlítana rá?


UI:A biblia szerint a pokol egy létező hely a földön.

2016. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Maga az állapot szörnyű lehet ami odabenn van.
2016. márc. 21. 15:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Rossz belegondolni hogy mi történhet ott az anyaggal.
2016. márc. 21. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:

'mi történhet ott az anyaggal' ?

hát pont azt írtad le, szétesik, ez annyit jelent, hogy alkotóira bomlik, a részecskék között nagyobb űr lesz.

2016. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hiába tudom hogy nem éreznék semmit, de a megsemmisülés gondolata akkor is szörnyű érzés. Neked nem? Szerintem minden embernek az.
2016. márc. 21. 15:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy kösz a választ.
2016. márc. 21. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, a megsemmisülés maga egy olyan dolog, ami ellen nem tudsz tenni, nem fáj, utána már nincs semmi (legalább is a testeddel) így szerintem nem is aggasztó dolog.


Ha egy nap egyszer csak megsemmisülnél, nem igazán tudnál miatta aggódni, ellene tenni, vagy utána érzékelni, mi történt, így engem nem rémiszt meg.

2016. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nontau válasza:
A fekete lyuk a kezdet és a vég. Jómagam úgy gondolom, azt idő és tér ott végzi be de majd ott is kezdődik, tehát egy körforgás részei vagyunk bizonyos tekintetben. Ehhez azonban semmi közünk, az Univerzum fizikája amit nem lehet kivédeni, még a politikusok sem tudják, pedig próbálkoznak!
2016. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!