Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az operációs rendszereknek...

Az operációs rendszereknek főpéldáinak létrejött időrendjükben, hogy van a jó sorrendjük?

Figyelt kérdés

Ezt a sorrendet ha valaki tudja, hogy van a pontos sorrendje, pontosítsa le, nagyjából jó, csak egy két példát lehet át kéne helyezni pontos helyre.


DOS, Windows 3.1, Windows 3.11, Windows 95, Windows 98, Windows 98SE, Windows NT, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10



2016. márc. 22. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az operációs rendszereknek főpéldáinak létrejött időrendjükben, hogy van a jó sorrendjük?"


Ha ezt valaki lefordítja nekem magyarra, vendégem egy sörre.


Egyébként a lista helyesnek tűnik.

2016. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főpélda alatt a Microsoft op. rendszerekre gondolt. Létrejött időrendjükben: milyen sorrendbe követték egymást. Tehát "lebutítva": milyen sorrendben követték egymást a MS rendszerei (főpéldák).
2016. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva: jó a sorrend. (2# vagyok, ez kimaradt)
2016. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kiokoskodtam, hogy ezt _akarta_ kérdezni (lásd a válaszomat), de hogy ez a kérdés ebben a formában hogy jött létre, azt el nem tudom képzelni...
2016. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek operációs rendszerek mind. Főpéldák alatt azt értettem, amiket felsoroltam. Mert még lehetne részletezni ezeket. De ennyi felsorolást tartottam a leglényegesebbeknek. A létrejött időrendjük alatt azt értettem, mindegyiknek van ideje, amikor létrejött, de a pontos idők itt most nem kellenek, csak a legrégebbitől a legújabbig akartam lepontosítani, hogy helyes e így a felsorolva a sorrend.
2016. márc. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!