Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a hátrányai a Linux Mint...

Mik a hátrányai a Linux Mint rendszereknek?

Figyelt kérdés
Előnyei a könnyű kezelhetőség, és a sok kiegészítő amik a rendszerrel települnek és szükségesek egy átlagfelhasználónak. Na de vannak-e szembetűnő hibái, amiért nem érdemes használni?

2015. jan. 10. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam problémával. Tesóm egy informatikai analfabéta, és a gépére Linux Mint-et tettem, de annyit csinálok csak vele, hogy havonta telepítem neki a frissítéseket. Sokkal jobban elboldogul Mint-tel, mint a Windows 8-cal, és nem mondta eddig, hogy bármi gond lenne vele. Régen én is használtam, és jó kis rendszernek tartom.
2015. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Almát hasonlítasz a körtéhez.

Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is, mert a kettő teljesen más.

WinXP-re már nincs Update

Linux Mintre igen, de az, alapesetben nem játékra való (vannak rajta játékok, de a WinXP-s játékok nem fogja futtatni. Emulátort használhatsz, de az sem mindent ismeri fel). Az, hogy docx-et szerkeszthetsz rajta, arra már jó, ezen kívül, filmet néhetsz, internetre is jó - ez attól függ, mire kell neked.

2015. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam néha előfordul hogy eltűnnek az asztali ikonok, meg a dokk, de ez mostanában megjavult, gondolom valami bugot beszedett egy frissítéssel. Flash lejátszás csak google chrome-mal megy normálisan. Ennyi nálam.
2015. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel szemben?
2015. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!