Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debreceni vagyok és egy...

Debreceni vagyok és egy lakótelepi ház korlátjához láncolt bocajomat ellopták. Ugye vagytok még így páran Debrecenben? Ha igen akkor olvassátok végig mert találtam egy érdekes dolgot. De ha nem debreceniek vagytok akkor is lehet, hogy segít nektek

Figyelt kérdés
Tehát azon a környéken kerestem a bicajomat ahol pár napja ellopták (a 2 es villamos melletti coopal szembeni panel alatt) az utcát nem tudom pontosan a Kölcsey központ körül. Ahogy mentem ott a panelházak tövében nézelődtem hátha megtalálom szeretett kicsit régi és apró hibákkal rendelkező versenybicajomat (sose lehet tudni). Láttam egy embert aki egy régi biciklitárolónak kinéző helység előtt biciklit serelgetett és láttam a nyitott ajtón keresztül hogy bent irdatlan mennyiségü bicaj hever van ami szétszedve van ami összerakva. Gondoltam megkérdezem, hogy valami bicikli bolt vagy mi ez (persze csak szépen) azt mondta :"olyasmi de inkább szervíz" gondoltam eljátszom hogy vevő vagyok és körülnézek kérdezte milyet szeretnék mondtam hogy kb 58 as országútit. Ezután körbenéztünk nem találtam az enyémet. Ezután azt mondta hogy van még fent is 50-60 ér össze dob egyet nekem. Ezután még felajánlotta hogy nézzünk át a másik helyiségbe egy másik panel aljánál volt ez. Ott még több bicaj volt sajnos ott se találtam meg az enyémet DE! Ajánlott nekem 170 ezerér bicajt amire azt mondta amúgy 300-400 ezer (vajon miért) ezek után azt mondtam még meggondolom az ajánlatokat és elmentem. Ha lopták el bicajotokat akkor én a hejetekbe benéznék oda (a címet priviben leírom nektek) bármi észrevételetek van komizzatok.

2016. márc. 23. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! En is debreceni vagyok, ugyan nem arra lakom, de vagom a kornyeket... Sose volt biztonsagos. Az enyemet is elloptak par eve a sajat hazunk elol (panel, raadasul jo kornyek) ugy, hogy egy ejjel kintfelejtettem lelakatolva, masnap hult helye volt.
2016. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!