Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon görcsölök menszez...

Nagyon görcsölök menszez közben. Kérhetnék valami bevált tanácsot, h mit szoktak (gyógyszeren kívül) csinálni?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,és az utóbbo 3 hónapban kezdet el nagyon görcsölni,előtte csak enyhén görcsöltem.

Válaszaitokat előre is nagyon szepen koszonom

.



2016. márc. 23. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hannyat szoktam feküdni és a kövér, meleg macskámat szoktam a pocakomra rakni. Ha nincs macskád egy meleg vizes palack is jót tehet.
2016. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk még általánosban a felvilágosító órán mutattak egy pózt, nálam be szokott válni. A sarkadra ülsz és kicsit megemelkedsz, próbáld ki :) Sajna csak addig hat amíg így vagy, sokáig meg nem bírni mert a láb elzsibbad :( (Egyébként én is nagyon görcsölök, fogamzásgátlót nem szeretnék szedni, de fájdalom csillapítót szoktam (orvos írja fel)). Egyébként egyre könnyebb lesz majd, mármint egyre kevésbé fog fájni idővel :)
2016. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,vagy ha sót melegítesz, azt is rá tudod tenni a hasadra:) Nekem az vált be, hogy olyankor csak gubbasztok az ágyban és próbálok aludni. Azt is mondják, ha sportolsz, mozogsz, akkor nem fáj annyira, bár nekem úgy csak rosszabb volt:'D De a meleg mindenképpen jót tesz, görcsoldó:]
2016. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kevesen tudják, de a banán görcs oldó, ha nekem görcsöl a hasam akkor csak megeszek egy banánt és sokkal jobb tőle. Érdemes kipróbálni 😉
2016. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!