Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek el lehet úgy...

Szerintetek el lehet úgy menni szoliba, ha rajtam kicsit sok anyajegy van? A naptól is van hogy ki jön pár. Most mennék először. Esetleg valami krém van rá? Vagy így ne is menjek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt kérdezz meg, ne itt az embereket. Honnan tudjuk, milyenek az anyajegyeid? Nem értünk hozzá, és csak nagyítóval megnézve tudja a bőrgyógyász is megmondani, hogy lehet-e rájuk szolizni, napozni.
2016. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos van más is akin több van és úgy megy..
2016. márc. 24. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Rákos is lesz aztán.

De menj csak nyugodtan. Természetes szelekció.

2016. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ti vagytok már az okosok he!!! Olyannak szántam a kérdést, aki ilyen... de ti meg ide okoskodtok olyan értelmetlen fa*zságokoat hogy értelme nincsen!! :D ennyi erővel aki itt tesz fel kérdést, az egyből menjen orvoshoz, pszihológushoz vagy éppen ami baja van. meg nem azt kértem hogy vizsgáljatok ki!!! :"D uram isten!!
2016. márc. 24. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, akkor menjél, b..szki, kit érdekel? A te bőröd, vidd vásárra! Miből tartana elmenni egy bőrgyógyászhoz, vagy egy anyajegyszűrésre? Nem esz meg az orvos, fájni nem fog, és 5 perc az egész! Levetkőzöl, megnézi, aztán megmondja, lehet-e napozni, vagy kell valamit csinálni velük, mert gyanúsak. Látatlanba honnan a francból tudja megmondani bárki is, hogy a te anyajegyeid jóindulatúak, vagy veszélyesek?


Anyukád mit szól amúgy ehhez a hisztidhez?

2016. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban is járna a világ, ha elmennél abba a szoliba. Ilyen természettel...
2016. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!