Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kenhetem-e vele az anyajegyem?

Kenhetem-e vele az anyajegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Van a hátam közepén egy kb. 4-5 mm átmérőjű enyhén a bőr síkjából kidudorodó anyajegyem. A kérdésem az lenne, hogy van-e bármi haszna annak, ha az anyajegyet Unguentum ad vulnera hámosító kenőccsel kenem? Számíthatok-e javulásra?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 15. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyajegyekkel ovatosan!!!! Inkább dokit kérdezz!!!!!
2015. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem kenegetném semmivel. Ezer százalék, hogy sem elmulasztani, sem kisebbíteni nem fogja, viszont lehet, hogy a krém rontana a helyzeten. Ezt írja krémre: "Javallat: Felületes bőrsérülésekre.

Mellékhatás: Enyhén irritáló. Érzékenységi reakciókat válthat ki."

Az anyajegy nem felületes bőrsérülés. Ha zavar, útban van (pl. melltartó baszkurálja), beleakadsz, vagy törülközésnél érzékeny akkor vetesd le, de bármit is csinálsz mutasd meg egy jó bőrgyógyásznak, és ha kened is valamivel csak azzal amit ő javasol.

A francnak sem hiányzik egy melanóma, vagy egy elszaródott anyajegy.

2015. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mégis mi a bánatért akarod kenegetni?
2015. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!