Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Él Michael...

Ti mit gondoltok? Él Michael Jackson, vagy nem?

Figyelt kérdés
Magáról Michael Jacksonról is írhattok véleményt

2016. márc. 30. 16:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Meghalt...bemondták a TV-ben 2009 nyarán, temetése is volt. Ennyire nem kell összeesküvéseket képzelni.
2016. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
#11 pedig MJ valóban életben van. Az hogy a hétköznapi berek nem foglalkoznak ezzel, az nem azt jelenti hogy a rajongók sem. Ők NYILVÁN többet tudnak erről a témárol. + nem ő lenne az első ember aki megjátsza a halálát bizonyos okokból. Egy teljesen hétköznapi férfi is megjátszotta egyszer aki szimplán csak gazdag volt, és el akart tűnni. 20 évre sikerűlt is neki, majd egy apróság miatt bukott le. Akkor majd pont Michael Jackson-nak ne sikerűlne?! ;)
2016. jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen egy átlagembernek nagyobb esélye van eljátszani a halálát mint annak az embernek akit a világon mindenki felismerne.
2016. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
#13 igen, ez igaz. De ha egy átlag embernek sikerűl, akkor egy olyan embernek ne sikerűlne akinek sok pénze van, vannak kapcsolatai stb. Nyilván ha " rejtőzkődik" nem ugy fog utcára lépni mint Michael Jackson a világsztár. :D Hanem mint a sarki boltos, pl xD :D
2016. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég feltűnő lenne akkor is, a nagy rajongók észre vennék. Nem ritkán látni hogy leesik valakinek csak úgy az orra...:DD
2016. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
nem gyakran*
2016. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor nem ugyanarról az emberől beszélűnk! Mert akit én ismerek annak nem esett le az orra. ;) csak sooook naiv ember van és mindent elhisz.
2016. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

15ös olyan sötét vagy mint az éjszaka! Ne zavarjon hogy eltört egyszer az orra.Utánna ne nézz hogy mi történt vele inkább gúnyolódj egy halott emberen.

Én is szeretném azt hinni hogy életben van de erre semmi bizonyíték.Minden nagy híresség halála után elkezdenek ilyen "bizonyítékokat" gyártani (Elvis,Tupac...) hogy márpedig igenis él,nyilvánvaló hogy nála is mindenbe belemagyarázák.De gondolod hogy egyedül hagyta volna a gyerekeit, a lánya öngyilkoss próbált lenni.

Nem értem hogy lehet ilyen biztosnak venni hogy él.Oké tegyük fel az elmélet keddeért hogy 7 évvel ezelőtt csak meg játszotta a halálát de még ha így is lenne azóta semmit nem tudunk róla.Mi van ha azóta valóban meghalt? Szóval sehogy sem lehet váltig állítani hogy él.

2016. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#18 abban igazad van hogy semmit sem lehet 100%-ig viztosra venni. De sok dolog van ami ezt bizónyitja. Aki figyelemmel követi ezeket a dolgokat,mimt pl én is az tudja.
2016. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Akkor mondj is néhány ilyen dolgot ami bizonyítná.

Mert én is figyelemmel követem de mégse tudok semmi ilyesmiről.

2016. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!