Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek Michael Jacksonnak...

Ismeritek Michael Jacksonnak az alábbi dalát?

Figyelt kérdés
Egyszer régebben láttam egy koncertrészletet, melyet mai napig nem tudok elfelejteni és nem találom a neten, bár lehet, hogy fenn van. Michael Jackson űrruhában volt, talán az űrrel kapcsolatos volt a dal is, amit előadott. Egy nő be akart szaladni hozzá, tomboltak a nézők, s erre ő sírva fakadt. Nagyon megható volt, szeretném ismét megnézni, de semmi többet nem tudok róla.

2016. márc. 16. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos a valaszt de annyi tuti hogy a HIStory tunen volt akkor van urruhaja de ranezek neked hatha raakadok
2016. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te arra a számra gondolsz amiben Jeanet Jacksonnal forgat! Megnézem neked a címét is!
2016. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Michael Jackson - Scream


Erre gondoltál?

2016. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, de köszönöm ez a dalt, mert nagyon jó és a magyar szövege is még mindig aktuális, igaz. Máris kedvencemmé vált.


Az általam említett koncert részlet élő volt, Michael űrruhában volt a színpadon, s a végén sírt. Addig különösebben nem foglalkoztam vele, nem ismertem a dalait magyarul, de akkor a szívembe fogadtam.

2016. márc. 18. 02:27
 5/9 anonim ***** válasza:

A History turnén viselt "űrruhát" (amit egyébként Gianni Versace tervezett neki).

Amikor nő mehetett fel hozzá, az a You are not alone című dal előadása közben történhetett, valamint a Dangerous turné She's out of my life című dalban.

Egyfajta "űrruhát" még 2001-ben, azon a koncerten viselt, ahol karraierjének harmicadik fennállását ünnepelték.

Sírni pedig az I'll be there című szám végén szokott.

A Dangerous turné végén ( a Man in the mirror dal után), bár nem "űrruha", hanem egy jetpack-el hagyja el a színpadot( bár ő nem Michael, hanem egy kaszkadőr).

Ezekből próbáld összerakni.

2016. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a Dangerous tour vegen is van egy urhajos ruhaban :) Vaaagy.... Egy Bad tour kozben mikor a She's out of my lifeot enekli, akkor elsirja magat, es egy lanyt is felhiv a szinpadra :) Ez azt hiszem egy japani koncert :)
2016. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Eszembe jutott, hogy a 30th anniversary celebration-nal is egy urhajos ruha van rajta.. Keress ra :)
2016. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen sokat segítettél, nagyon járatos van Michael dalaiban. Sajnos nem találtam meg, meghallgattam mindet. Felvettem kedvencemnek, ami nagyon tetszik, elolvastam a magyar szövegüket is. Kellemes vasárnapot kívánok!
2016. márc. 20. 07:45
 9/9 anonim válasza:
Erre gondoltál? [link]
2016. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!