Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Él Michael...

Ti mit gondoltok? Él Michael Jackson, vagy nem?

Figyelt kérdés
Magáról Michael Jacksonról is írhattok véleményt

2016. márc. 30. 16:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezek szerint mégsem...k épek,videók, dokumentumok. + a család viselkedése, (ne mostanra gondolj hanem 2009-2010) de ott a youtube meg a google azon sokmindent meglehet találni.
2016. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Valami konkrétumot mondj!

Mert persze vannak olyan dolgok amiket akár úgyis lehetne értelmezni,bele lehet magyarázni de semmi olyan ami biztos vagy valószínű lenne.

Pedig én a legnagyobb rajongója vagyok szinte mindent tudok róla amit egy rajongó tudhat.

2016. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Minek? amikor ezekszerint te nem vagy beLIEver. Akkor mutathatnék akármit, te azt is megmagyaráznád akármivel. Ha érdekel akkor nézz utána, én js azt teszem.
2016. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azért mert ha ilyen biztosan állítassz valamit akkor azt alá is kéne támasztani.Most milyen lenne ha mondjuk én elkezdenék állítani egy szinte tök lehetetlen dolgot és mindenkit kiosztanék hogy nekem van igazam ti nem tudtok semmit de alátámasztani persze nem tudom csak azt hajtogatom hogy nézzétek uánna és megtudjátok.

És mi az hogy megcáfolom?Ha te 95%ra biztos vagy valamiben akkor gondolom olyanokat tudsz hogy azt nem lehet megcáfolni.

És az hogy lehet hogy az egész világ halottnak hisz valakit aki valójában él de ez még nem derült ki holott olyan könnyen rá lehetne jönni hogy neked is sikerült internetes képek,videó,dokumentumok seítségével???!!!

2016. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Sáska mézzel33 válasza:

A dave dave elmélet nem bizonyít semmit .

Az egy ember ,akit bántott az apja ,("nevelőapa") és megégett a bőre mikor hat éves volt .

Ugyanolyan/hasonló az íràsképe .

Ez mire bizonyíték?

Kb olyan,hogy én meg a barátnőm is hasonlóan írunk. Ez nem bizonyíték arra,hogy azonos emberek vagyunk,nem?

2022. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Lehet, hogy él még. Csomó olyan videót és képet láttam, miszerint lehet rá esély. Pl: a hallotti papírokra máshogy írták rá a középső nevét, és elvileg látták több helyen is. A mentőautóbol ami elvitte, elvileg kiszállt. Szerintem ha él is, akkor valószínűleg nem akarja, hogy tudjuk és azért játszhatta meg a halálát, mert elege lett a sok bantasbol, amit érdemelt meg. Tehát ha él is,nem véletlenül nem tudjuk..De lehet, hogy nem is fogjuk..Összegezve, én hiszek abban, hogy igen.
2023. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!