Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tesóm nemsokára lesz 17...

A tesóm nemsokára lesz 17 éves és nem tudom mit adja neki. Van valami ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval valami nagyon ütős ajándékot szeretnék neki adni, gitározik(hagyományos) és elég rendes srác. Könyv az van kisezer. Szereti a természetet és cserkészkedik (azt is nagyon szereti) és még kosarazni is szeret

Kérlek sürgősen segítsetek!! :)



2016. márc. 30. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el 1 kosárlabdameccsre és a szünetben vágd fejbe 1 gitárral.
2016. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy pengetőt. Nem tudom mennyire vannak kosár meccsek menjetek el együtt.

Egy új kosárlasztit..

Valami program is jó lenne ahová együtt mentek el

2016. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami cserkészettel kapcsolatos? Vagy ha már akkor melegebb lesz, el is mehettek valahova, pl. aquapark:), ha van rá pénzed, vagy a szüleiddel közösen is ajándékozhattok neki valamit!:)

Vagy egy új kosárlabda? Ezernyi ötlet van:)

2016. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem bármi fiúsat vehetsz neki, de tapasztalatom szerint a testvérek is jobban örülnek személyes ajándéknak. Például egy gravíroztatott öngyújtó,ha nem dohányzik akkor karkötő,nyaklánc... ha ékszereket sem hord vehetnél neki pengetőt, de zenekaros póló, cd is ötletes... ha kreatívan gondolkodsz tuti sikered lesz, nekem például az ugrott be, hogy akár készíthetnél neki valami cserkészjelvényhez hasonló kitűzőt,mint a 'legjobb tesó'vagy ilyesmi, ez persze a viszonytól is függ, ha nem vagy jó a kézműves dolgokban egy fiús bögre vagy egy ötletes kulcstartó is szép ajándék, a lényeg hogy gondolsz rá.
2016. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és nem dohányzik!! Ő tényleg ilyen "jófiú"!! :D
2016. márc. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!