Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A polgármesteri hivatalból...

A polgármesteri hivatalból milyen ajánlott levél jöheT? (Amit ott kell átvenni! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kaptunk egy értesítőt,hogy be kellene mennie a páromnak és az apjának a polgármesteri hivatalba,személyivel,és itt át kellene venniük valami papírt (persze külön-külön).


Sajnos én és a párom is úgy dolgozunk,hogy esélytelen,hogy kivegyük. Ráadásul a párom apja egy idióta (ő el tudná hozni),minden ilyen papírmunkát halogat,nem kell,biztos nem fontos,minek kivenni stb. (Emiatt lett a páromnak szép kis adótartozása a tb miatt,mert megjöttek a csekkek a tartozásról,ő meg szó nélkül kidobta,mert minek az,minek fizetni?!Nem szólt róla..ezt eljátszotta 2x-3x.)

Azt gondolom,hogy kocsival kapcsoaltos lehet,mivel itt a családban csak ők kaptak ilyet,nekik van kocsijuk.


Van ötlete esetleg valakinek,hogy mi lehet? Valahogy igyekszünk megoldani,de jó lenne tudni mi az.

Azért ilyet nem küld gyakran az önkormányzat,hátha tud rá valaki választ.


Előre is köszönöm!!

21/L



2016. márc. 31. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Súlyadó .
2016. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért? ha tudnád, hogy mi az, akkor ki sem váltanátok? Olyan sincs, hogy el tudnátok húzni a határidőt, mivel a kiállítás dátumától kezdődik a 8 vagy X nap.

Bárki elmehet érte, akit felhatalmaztok, írtok egy meghatalmazást és nekiadjátok a lakcím és személyi kártyát.

2016. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs, súlyadó nem lehet, most nézem, hogy a p mesteri hivatalban kell átvenni , döbb döbb ...
2016. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerű felemelni a telefont, felhívni a Polgármesteri Hivatalt és megkérdezni, hogy milyen ügyben kell bemennetek és elmondani, hogy dolgoztok, így nem tudjátok átvenni, akkor milyen lehetőségetek van az átvételre?
2016. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényeg,hogy én szeretném kiváltani,csak apósom az idióta.

Ő dolgozik egyedül úgy,hogy ki tudná váltani,de nem hajlandó...

Csak egyszerűen el nem tudom képzelni,mi a fene jöhetett.

A súlyadó csekk már megjött,mind a kettő (2xfélév,ugye).


Ma vettem csak észre a papírt,tegnap kaptuk,csak após ki akarta dobni de elfelejtette (ezt meg is mondta...).

4munkanapig átvehető,tehát hétfő az utolsó nap... És pénteken csak délig dolgoznak..


Holnap felhívom őket mindenképp,mifene az,csak szerettem volna kicsit tájékozódni..


Ha valaki esetleg tud többet,nyugodtan írjon,várom még a kommenteket.


Szép estét!

2016. márc. 31. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!