Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megakadt a...

Kisribizli kérdése:

Mit tegyek, ha megakadt a szálka a torkomon?

Figyelt kérdés

A suliban rizs, mártás és "filézett" hal volt az ebéd.

13:30-kor mentünk a tanuló szobásokkal ebédelni, és ott megakadt egy szálka a torkomon. Szóltam a tanárnőnek, hogy szúr és fáj. Mondta, ha haza érek, vagy ha van nálam kenyér, egyek rá, az leviszi.15:30 volt, megettem az utolsó túrós szivecskét, de még mindig ott volt a halszálka. Jött értem apukám, mondtam neki mi történt, és még haza nem értünk, a kocsiban csak öklendeztem.

Vett nekem kenyeret, 5 szeletet megettem, de nem vitte le.

18:00 - ra kereztbe megakadt a nyelőcsövemen, és fáj. Még mindig ott van!

1 kg kenyeret megettem, rágva, rágás nélkül, de ott maradt. Citromlevet is ittam rá, nem segít.

Öklendezek 5 órája, és fáj. Nem merek elaludni, nehogy lecsússzon és meg fulladjak.

Ötlet?

Orvost nem köszi!

Előre is köszi!

13/L



2016. márc. 31. 20:03
 1/5 PresidentEvil ***** válasza:

"Orvost nem köszi!"


Végülis csak a legjobb és a legegyszerűbb megoldásra mondasz nemet és inkább órák óta fuldoklasz. De hát te tudod...

2016. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg egy darabosabb turmix (esetleg eper vagy banán)

Vagy ha az nem akkor a fojósabb karamell. Az a lényeg hogy a nyelőcsöved fala ,,csúszósabb" legyen.

Esetleg ha már semmi nem segít akkor hánytasd meg magad. Bár nem hiszem hogy az jól esne...😩

Szurkolok hogy sikerüljön valami.


13/l

2016. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát köszi szépen!

Nem akarom magam hánytatni, előbb is majdnem kijött minden. :/

Apa vacsira meleg szendvicset csinált, jól megsütötte, hogy ropogjon, de még ez sem vitte le. Próbáltam nagyokat nyelni,de nem sikerült. Legalább 2 liter vizet ittam meg.

Ez sem vitte le.

De amúgy a doki mit csinálna vele?

Én azért nem merek elmenni hozzá, mert belenyúl a számba, és öklendezek tőle, meg fájna is nem?

2016. márc. 31. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehet Mostmár tényleg jobb lenne ha dokihoz mennél.m. Vagy mondom... Igyál valami darabosabbat/sűrűbbet... A víz lehet nem elég jó ehez...(2-es voltam)
2016. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi!

Aludtam egyet, e csak ugy lecsuszott. :) Koszi a valaszokat!

💜💜💜

2016. ápr. 1. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!