Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS! Megakadt egy szálka! Már...

SOS! Megakadt egy szálka! Már szerintem lement csak fura érzésem van? Nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy lement ha már nem érzek olyan szúró érzést csak fura valami.
2012. dec. 24. 16:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha ott lenne rossz helyen azt tuti érezném rendesen?
2012. dec. 24. 16:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha gáz van, inkább menj be ügyeletre, ott ki tudják venni!
2012. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál kávét vagy bármit ami erősen savas, lehetőleg többször. A sav bontja a meszet és meglágyul tőle utána már le tudod nyelni. Orvosra nincs szükséged a légutakat nem tudja elzárni.
2012. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Tehát ha ott lenne rossz helyen azt tuti érezném rendesen?"


Nem tuti, de mindegy is hogy hol van, Semmi bajod nem lesz tőle ha nyelőcsőben van előbb utóbb kilágyul és lenyeled ha légcsőben akkor felköhögöd. Szóval ebből kár ekkora ügyet csinálni.

2012. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jahh és az ügyeletet lehetőleg ne baxogasd, mert ők is karácsonyoznának.
2012. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de mikor múltkor mentem gégészetre, sokat kellett várnom, mert valakinek vették ki a szálkát a torkából.
2012. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért jobb nem cseszegetni őket ilyesmivel. Van akinek komolyabb baja van. Hadd lássák el őket.
2012. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már szinte nem érzek semmit, szerintem már semmi bajom nincs de köszi a válaszokat
2012. dec. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!