Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem féltek ettől?

Ti nem féltek ettől?

Figyelt kérdés

Most lesznek Glamour napok...várhatóan tele lesznek a plázák országszerte, mert ilyenkor tényleg van néhány olyan akció, amivel spórolhat az ember, DE!


Basszus én most mióta volt ez a terrorfenyegetés eléggé beparáztam. Vidéki vagyok, de 6 éve Budapesten élek, és bár nem szeretem a tömeget, megszoktam, hogy kb. mindig mindenhol rengeteg ember van. Sosem volt félelemérzetem, de most bennem van a para. Ti mit gondoltok erről? Nem féltek?



2016. ápr. 1. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Én nem vagyok pesti, de még csak városi sem. Nem tudom, hogy ez a fenyegetés mennyire komoly, de sose lehet tudni. Ha mész, akkor vigyázz magadra!
2016. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Mert majd pont egy jelentéktelen kis országra pazarolnák az erőforrásaikat, igaz?

Egyébként ha nagyon parázol, számítsd ki, hogy az utóbbi 2 évben Európa lakosságának hány százaléka esett áldozatául terrortámadásnak!

Majd pedig számold ki ugyanígy az utóbbi 2 évben, hogy hány százaléka lett közlekedési baleset áldozata!

Elárulom: utóbbi több százszorosa az előbbinek. Pedig gondolom, azon nem parázol ennyire, hogy elütnek-e aznap.

2016. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Néha átfut az agyamon, hogy a metrót jobb lenne elkerülni, de aztán az is, hogy 2-3 percenként jár minden, mégis mekkora az esélye annak, hogy pont ott és akkor lenne baj amikor ott vagyok (nagyon kicsi). A plázáktól annyira nem félek, bár karácsonykor elkerültem az ilyen nagyon tömeghelyeket...
2016. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, hogy miért paráztok.. de komolyan. Ha Berlinben vagy Párizsban élnék sem félnék. Így nem lehet élni.

Itthon meg aztán pláne nem kéne összeszarnotok magatokat. Majd ha itt is robbantanak egyszer, akkor még meg is értem, bár akkor is hülyeségnek tartanám..na de így.. Zárkózz be otthon.

2016. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarország, ha jól tudom, nem (túl) aktív az IS elleni akciókban. Nem hiszem, hogy lenne értelme itt robbantgatniuk.
2016. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
Nem... Mondjuk nem vagyok pesti és nem járok plázába...
2016. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cél..a megfélemlítés...ezt akarják elérni...h nelégy szabad!
2016. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát elvileg közölte az IS hogy Portugália vagy Magyarország lesz a következő célpont de szerintem csak riogatnak és ha igaz is talán Portugáliának nagyobb vízhangja lenne mint Mo-nak ami nekik fontos de ki tudja. Én nem pesti vagyok de ha az lennék sem tartanék tőle glamour napokon...
2016. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem fognak robbantgatni, a terroristákra is vonatkozik a kedvezmény, inkább mennek shoppingolni majd ők is, hogy legyen mit hazaküldeni az asszonynak.
2016. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyáltalán mit keres ez ebben a kategóriában?


Am pesti vagyok, nem félek.

2016. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!