Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utál a családom, az...

Miért utál a családom, az iskoéában, meg mindenhol jól elvagyok, sok a barátom, de a családom miért utál?

Figyelt kérdés
12/F
2010. ápr. 5. 13:50
 1/2 anonim válasza:

Abban a korban vagy, amikor a barátoknál népszerű vagy a viselkedéseddel, te ez a családod számára rossz, idegesítő lehet.

Amúgy szerintem nem utálnak, csak te érzed azt, valószínüleg azért, mert lassabban képesek elfogadni a változó személyiséged.

Légy türelmes a családoddal, hidd el nekik sem könnyű.

2010. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kicsike vagy meg , ha megszidnak valamier vagy esetleg ha olyat teszel es megvernek akkor te mar egybol azt gondolod hogy utalnak , pedig csak neked akarnak jot . En is igy voltam 14 evesen , el is mentem othonrol 2-3 napra , egy havernal laktam . Rajottem hogy ez igy nem mehet egessz eletembe s hazamentem :) 17f
2010. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!