Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenhol azt olvasni, hogyan...

Mindenhol azt olvasni, hogyan kell fogyizni. En hizni szertnek, de meg ilyen kategoriat sem talaltam. Van valakinek valami tippje?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél sok zsíros kaját és ne mozogj. (Tapasztalat.)
2011. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első ez nem ilyen egyszerű. Este hat után zabálok akaratlanul minden zsíros ételt, nem mozgok sokat, annyit ehetek amennyit csak akarok, bármit bármivel egy rohadt kiló nem jön rám!!! Ez nem az a téma, hogy egyél csokit, meg sok zsíros kaját. Ez a nehezen hízók témája ahol valami más lehet a gond, pl pajzsmirigy. Ha túlműködik akkor fogy le az ember és nem tud hízni semmit sem. Ha teheted nézesd meg!
2011. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy lehet még a stressz is, vagy alkati kérdés. Hány éves vagy? :) Gondolom még fiatal, tizenéves, mert én is, és azzal nyugtatnak, hogy majd ha leállok a növésben elkezdek gyarapodni. Hát nemtudom..
2011. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Addig örüljetek, amíg annyit zabálhattok, amennyit akartok!!

Én most vagyok 23 éves.9 hónapja szültem.Kb egy évvel teherbe esésem előtt le álltam a dohányzással, és azonnal 1 hónap alatt híztam 10 kilót.Ekkor voltam 63 kiló, amikor teherbe estem akkor már 68 kiló voltam.És most is 68 kiló vagyok, de vissza mennék 63ig, de nem megy! :( Ellenben olyan szépen hozzászoktam a terhesség alatti büntetlen zabáláshoz éjszaka, hogy most ha nem eszek valamit éjfél fele akkor nem bírok elaludni! :(

Szóval nagyjából biztos hízáshoz abba kell hagyni a cigit, és teherbe kell esni!! :D

2011. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez főleg alkati dolog. Én 66 kg vagyok most, nagyon nehezen tudok hízni. Úgy sikerült felszednem 4 kg-t, hogy minden nap legalább 400 g szénhidrátot viszek be. Mellette sportolok is. Ha ektomorf alkat vagyok, akkor ez elég nehéz dolog.
2011. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
25 eves vagyok,es valoszinu a stressz okozza,mert regbben meg birtam hizni,most nem...koszonom mindenkinek a valaszokat
2011. okt. 31. 17:32
 7/9 anonim válasza:

Ha nem mozogsz, zsíros és gyorséttermi ételeket fogyasztasz, az nem segít! Csak a szervezetedet teszed tönkre!


Táplálkozz egészségesen, sportolj rendszeresen! Ha sportolsz, izmosabb leszel, az izom pedig nehezebb, mint a zsír! Sok sikert!

2012. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 asdfjklé12345 válasza:
Be kell verni jó adag töpörtyűt meg egy fél tábla szalonnát vagy egy rúd kolbászt minden áldott nap.
2017. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A stressz hízlal a legjobban.

Sajnos ez saját tapasztalat. :(

2021. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!