Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miután elvégezted az egyetemet...

Miután elvégezted az egyetemet jobb lett?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, gimnáziumba járok és folyamatosan csak tanulok. Úgy állok az életemhez, hogy még 10 évig csak tanulni fogok és ugyanúgy szenvedni, mint most.

Kérdésem az lenne, hogy utána végre jó lesz? Nektek jobb lett?



2016. ápr. 3. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:

nem mész egyetemre, főiskolára, sehova -> mehetsz a mekibe dolgozni, vagy a teszkóba pakolónak -> az életed egyre gyatrább lesz.


Egyetemre, főiskolára mész / tovább tanulsz -> bármi lehetsz, bármit tehetsz.


Szerintem magadtól is tudod a választ.


Persze ez nem ilyen drasztikus, nyilván egyetemi végzettség nélkül is mehetsz valamire, de az a papírfecni amiért tanulsz 4+4 évig az igenis megéri, sokkal több lehetőséged lesz, sokkal többet fogsz tudni.


Így a válasz: Igen.

2016. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy elvégzel valamilyen szakmát. Ahhoz nem kell se fősuli, se egyetem és talán jobban becsülik manapság a képzett, valamiben szakmában jártas embereket, mint akik csak tanultak, tanultak, de ezenkívül nem értenek semmihez...


Elvégzed az egyetemet, de ha nincs semmi célod, akkor nem sok haszna van. Itt az a kérdés; mit akarsz kezdeni a jövőben?

2019. aug. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy fogalmaznék, hogy jobb lett, hanem más lett. Én mondjuk szerettem tanulni, nekem nem volt szenvedés, az viszont igen, hogy a szakmámban nem tudtam elhelyezkedni, mert mindenhol 5-10 év tapasztalatot kértek, és az interjún többször kiderült, hogy ezt komolyan is gondolják, pályakezdőként, ismerettség nélkül az esély kábé nulla volt.
2019. aug. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát valamivel jobb lett.
2019. aug. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!