Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/nők, nektek milyen...

Lányok/nők, nektek milyen típusú lányok/nők "jönnek be"? Kik azok, akik után szinte biztos, hogy utána nézel az utcán? Milyen egy ideális lány/nő számotokra?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nő mint te vagy kérdező, na gyere te kis cunci mókus és jöjjön egy kis nyali-fali, nyamm-nyamm.


35/N

2016. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Számomra a 160-170 cm közötti magas lányok/nők. Szerintem a kék szem az nagyon gyönyörű! Hát legyen jó feneke (pl: kerek, vagy széles csípő). A hosszú hajakat imádom, és abból is a fekete a zsánerem! :)
2016. ápr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Legyen nőies mindenképpen :) Igényes, és kedves. 160-170, mivel 175 vagyok, úgyhogy legyen kisebb nálam. Barna, hosszú hajú, és barna szemű. Ha belső tulajdonságokra is stimmel, ez az álomnőm :) De ilyen szerintem nem lètezik 😂😂 ha igen sose találkozok vele :D
2016. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akinek szép az arca, jó az alakja, magasabb nálam (én 165) és jó a stílusa (vagyis nem akar fiúnak kinézni de nem is divatmániás királylány). Persze ezt csak a saját korosztályomban (19-23) 21/L
2016. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem vagyok leszbikus,de ha sötét hosszú hajú nem vékony hanem átlagos testalkatú gömbölyü fenekű vagy nagyobb seggű akkor biztos hogy megnézem.
2016. jún. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!