Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lenne szerintetek ideális az eljegyzés? Amikor már együtt éltek egy ideje, vagy előtte eljegyzés, és utána összeköltözés?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mivel vallásos vagyok, ezért először eljegyzés,Polgári esküvő, Templomi, és utána együttélés. :)
2013. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Először együttélés. Ne házasság után derüljön ki, hogy napi 24 órában már nem tudjuk elviselni a másikat.
2013. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Testvéremék eljegyzés után költöztek össze. Bár amúgy is összeköltöztek volna már. :) De szerintem is hasznosabb előbb kipróbálni hogy tudtok-e együtt élni, mert a legtöbb eltérésre akkor derül fény.
2013. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos lenne az együttélés előtte, mert lakva ismerni meg igazán egymást. De erre megfelel mondjuk egy hosszabb nyaralás is, vagy ha huzamosabb időt tartózkodtok egymásnál. Mi épp holnap megyünk pár napra nyaralni. Remélem nem az a "szétdobálom mindenem, te meg majd rendet raksz utánam" típus. :D Ezzel nálam ki lehet verni a biztositékot.
2013. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az eljegyzésnél még ennek nincs jelentősége számomra, az történhet bármikor.

De házasság előtt mindenképpen fontosnak tartok egy kis "gyakorlást".

2013. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én úgy tartom "jónak", hogy előbb eljegyzés, utána összeköltözés, és aztán ha minden jól megy, házasság. :)

Mert egy eljegyzéssel még nem kockáztatunk annyit, mint egy házassággal, de azzal a tudtára adjuk a másiknak, hogy vele szeretnénk élni, stb.

És igen, szerintem az is számít, hogy ha sokat vagyunk együtt, napokat, mert úgy is "ki lehet próbálni" az együtt élést.

2013. szept. 15. 12:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk pl így volt


1 hónap után volt lánykérés

1 év után összeköltözés

azután fél évvel esküvő


kevesebb mint 3 hónap, és 2 éves házasok leszünk:)


Én is úgy voltam vele, hogy legalább a szándéka meglegyen, hogy el szeretne venni, akkor összeköltözök, és aztán esküvő:) így is lett.


27/N

2013. szept. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, sok boldogságot Nektek! :)

Igen, szerintem is ez a legjobb sorrend, ahogy Nálatok történt. :)

2013. szept. 16. 19:14
 9/14 anonim ***** válasza:

hát kicsit csodálkoztam hogy 1 hónap járás után megkértek:D de ettől még ugyanolyan szerelmesek voltunk, hiába csak 1 hónap....


köszi szépen

2013. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezekszerint Nálatok nem volt korai így sem, hiszen házasság lett belőle és boldogok vagytok. :))
2013. szept. 16. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!