Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is volt már ilyen...

Nektek is volt már ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Valamiért nekem van egy olya furcsa "tulajdonságom", hogy nincs olyan zeném, vagy illatom, amihez nem kapcsolódna egy ember, egy esemény, egy film, vagy bármi.


És ez kereszteződött egy másik furcsa "tulajdonságommal", ami az, hogy nem tudom miért, de rossz, vagy nem is tudom milyen érzést érzek, amikor valaki felnő, és megváltozik.


Példa: valamiért nekem a Jonas Blue-Fast car zenéről mindig eszembe jut a Harry Potter film, és nagyon furcsa érzésem van amikor ezt hallgatom, és olyan is volt már, hogy majdem elkezdtem sírni. Ez valószínű azért van, mert ugye eszembe jut a Harry Potter (film), és úgy az egész történet, hogy, hogy felnőttek a szereplők, meg ilyesmik, meg így visszagondolok, hogy hogy kezdődött a történet, és hogy végződött. (nagyon szeretem a Harry Pottert)


Csak nekem szoktak ilyen furcsa dolgaim lenni?



#Harry Potter #jonas blue fast car
2016. ápr. 4. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ezért most érezd magad különlegesnek, és szárnyalj el a csillámpóniddal.
2016. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez általános. Például én a parfümjeimhez mindhez eseményt, embert körök. Ugyanígy vagyok a zenékkel. Ahhoz korszakokat, eseményeket, emlékeket, embereket kötök. Van amelyik vidám, van amelyik már kevésbé. El kell keserítselek, de ez nem különleges. Ez átlagos.
2016. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is így van,illatokban megtalálok érzéseket amik vagy jó érzést keltenek bennem vagy kevésbé.

Nagyon jó dolognak tartom ezt.

2016. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felnőtté válás rossz dolog. Minden héten együtt lógtam a nővéremmel a játszón, egészen amíg fel nem nőtt, és nem közölte, hogy ezt ő unja.


A tulajdonság, ami neked van, az a legjobb a világon! Én is azt hittem, hogy versenynyertesen, felsőben, felnőtt nővérrel már mindjárt felnövök, egészen addig, amíg az egyik osztálytársam le nem ültetett Én Kicsi Pónim Varázslatos Barátságot nézni. Gyereknek lenni a legjobb dolog a világon, és már lassan 14 leszek, de még mindig nem akarok kiszakadni a nyolcéves koromban megismert mesékből és játékokból.


LÉGY GYEREK ÖRÖKKÉ!!!

2016. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!