Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek ha végig néztek egy...

Nektek ha végig néztek egy animét, nem lesz furcsa érzésetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyankor falcolgatom magam mert depis leszek töle ! :)
2014. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ööööööh nem. Animét csak piásan nézek :D
2014. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem is furcsa érzésem van miután megnézek egy animét néha úgy érzem mintha benne lennék de ha olyat nézek én is tudok utánna depis lenni és nagyon sokára felejtek el egy animét mert megszeretem a szereplőket meg napokig izgulok hogy mi lesz a vége és miután már vége olyan szomorú vok.
2014. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan hiányérzetet kelt. Bánom hogy vége, hogy lejárt. Pedig azért néztem hogy megtudjam hogy végződik, mégis bánom amikor vége lesz.
2014. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Saver válasza:
100%
Hát végül is mondhatni... én egy részt szomorú szoktam lenni, hogy nincs több rész, aztán eszembe jut hogy *fanfiction* és utána már csak marcangolom magamba az animét tartalmi szempontból, hogy mi lehet az üzenete. Aztán ennek az lesz a vége, hogy teljesen élőként kezdem el kezelni az anime szereplőket :D
2014. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!