Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a the...

Mi a véleményetek a the walking dead 6. évad évadzárójáról?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le, vélemény, hogy szerintetek ki halt meg, jó volt-e ez a rész..... :'(

2016. ápr. 4. 16:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Volt egy női sikoly/kiáltás a rész végén, de hát kihallani lehetetlen, hogy az mégis kié volt.


Amúgy Glenn halálával még lehetne egy nagyobbat ütni, és jobb folytatás lenne. Ha Abraham halna meg, nem sokakat érintene meg.

2016. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Pont, hogy Glennt nem kellene megölni! Remélem, hogy nem ő lesz az imádom a karakterét!! De persze Deryl is az egyik kedvencem. Bár ugye a képregényben tudjuk kit öl meg, de nem mindig követik végig az eseményeket a képregény szerint. És remélem, hogy most sem tesznek így. Egy biztos, hogy a 7 évadot ott folytatják, ahol abbamaradt. Mert az első ütéstől kezdve mindent mutatni fognak, ami nem lesz szép látvány..... :(
2016. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Amugy egy másik kérdés!! Valaki a végén értette, hogy mit mondott Negan? Mikor először ütött mondott valamit de nem értettem jól, hogy mit! Leírná valaki aki tudja? Olyasmit értettem, hogy nézd már leszegett fejjel....és utána nem értettem pontosan....
2016. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát de ha Glenn-t megint megmentik, megint majd enyeleg a nőjével, 5 részenként lekésel egy zombit... minek már ide? Nem tesz hozzá a karaktere semmit sem a sorozathoz. Mégis az elejétől benne van, és ledöbbenne sok néző, ha kivégeznék. Meg persze Rick-ék átmennének őrültbe, és még lehetne valami jó folytatás.


De ha kinyírnak egy mellékszereplők akkor mi van? Semmi. Eddig volt, hát volt, ha most vége, hát akkor legyen vége, ennyi.


Persze nyilván olyan karakter sem fog meghalni, aki közönség kedvenc, az pedig leginkább Daryl.


Úgyhogy szerintem Glenn már éppen mehetne.

2016. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Amugy egy másik kérdés!! Valaki a végén értette, hogy mit mondott Negan?"


Szinkronnal:

"Nézd már, leszegett fejjel tűri!"


Eredeti nyelven pedig:

"He's taking it like a champ!"

2016. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehetett Carl is mert ha belegondoltok ezzel tudná Ricket a legjobban büntetni
2016. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Darkvodor válasza:
Ezt érdemes meghallgatni,Glennre utal. https://www.youtube.com/watch?v=LsjNz9FBsXY
2016. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Eugene halt meg ... onnan gondolom amikor a lakókocsinál átadta Ricknek a lőszergyártásról szóló kis papírkáját...szerintem ez árulkodó jel lehetett....de októberben minden kiderül :)) addig is Fear TWD
2016. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát ha így nézzük több árulkodó jel lehet...


Pl. Abraham esetében is, hogy elmondta Sasha-nak mit érez.

2016. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hogy felkészül hogy együtt legyen valakivel, gyereke legyen, és akkor puff... az utolsó napján elmondja amit akar, és vége.
2016. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!