Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a the...

Mi a véleményetek a the walking dead 6. évad évadzárójáról?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le, vélemény, hogy szerintetek ki halt meg, jó volt-e ez a rész..... :'(

2016. ápr. 4. 16:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg Glenn halt meg, mert a képregényben az ő fejét verte szét Nagen. De ez azért gáz, mert így is már kétszer "meghalt" egy évadon belül, most pedig harmadjára eljátszani ugyanezt kicsit olcsó.

Nekem amúgy nem tetszett. Az évadzárók mindig nagy durranások, de ez csak egy sima rész volt. Nem utáltam, csak csalódás volt, és a cliffhanger idegesítő volt. Ha biztosra megtudjuk, hogy ki halt meg, az sokkal izgalmasabb lett volna, mert a várakozás egy idő után már elveszti a varázsát.

Ettől eltekintve nyilván nézem a 7. évadot is, de bosszantott ez a finálé.

2016. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagy WD fan vagyok, mint szerintem sokan mások, de ez a rész egyszerűen borzalmas volt. Beharangozták a készítők, hogy mekkora durranás lesz, és közben semmi. Negan egy pszichopata ember, épp ezért tetszett az a 10perc. nem kellett volna ilyen hosszúra csinálni az évadzárót.

Szerintem is Glen hal meg, hiszen Daryls nem nyírhatják ki, ő kell a sorozatba. Abraham meg egy senki. Ha van, akkor van, ha meghal, hátmeghal. Nem fog hiányozni. Glen viszont a baba miatt drámai hatást érne el, ha meghalna végre. Bár jobban örültem volna én is, ha mutatják, hogy ki hal meg. Októberre el is felejtem, hogy miért kéne izgulnom.


ui.: Daryl halálával viszont odacsapnának.:D

2016. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy gyenge lábako álló felvetés, de szerintem ha egy másodvonalas mellékszereplőről lenne szó, mint pl. Abraham, Rosita, Eugene, stb, akkor simán mutatták volna az évadzáróban a halálát. Mutattak már főbb szereplő halálát, nem lenne gond. Viszont, ha egy főszereplőt nyír ki Negan és azt mutatják is a végén, talán sokak kaszálták volna a sorozatot, s a következő évadnyitónál sokkal alacsonyabb lenne a nézőszám. Így, hogy nem mutatják egyik főszereplő halálát sem, minden főbb karaktert favorizáló kénytelen lesz lecsücsülni a tévé elé, az októberi nyitánynál. Tehát ez egy főszereplőre utal(hat).


Más tészta, de a Sashát és Michonne-t alakító színésznő afroamerikai, és a TWD íróit mostanában elég sok rasszista vád érte, hogy a fekákat egymás utánban nyírják ki. Szóval ők védettek. Maggie karaktere állapotos, így őt sem írhatják ki, mert az amerikai anyukák lángoló babakocsikkal ostromolnák a csatorna székházat (ezért nem nyírták ki Judithot sem... pedig aztán mekkora dráma lett volna). Ha Darylt írnák ki, a tinilányok, és háziasszonyok gyújtanák fel az épületet. Aaron karaktere meleg, és a csatornának mutatnia kell, hogy pc-k, így ő is védett lehet. Rick és Carl főszereplő, nem kérdés. Marad Eugene, Rosita, Abraham, Glenn


Ha a képregényből indulok ki, akkor ott Glennt öli meg Negan. Eugene-nek még fontos szerepe lesz a sztoriban. Rositának kevésbé, de azért ő is szerepelni fog.

Viszont Abraham már korábban meghalt, mikor Dwight hátulról szemen lőtte egy nyíllal. Ezt a sorozatban a dokinő kapta, vagyis okkal tartották még életben gyufafejet.


Ha azt nézem, hogy közönség kedvencet megölni, az is egyfajta öngyilkosság a sorozat részéről, akkor egy erős mellékszereplő: Abraham az áldozat.

Ha azt veszem alapul, hogy a képregényrajongóknak hatalmas csalódást okozna, hogy ha nem Glenn lenne az áldozat. Hogy Glenn, már annyiszor megúszta a halált, hogy ez teljesen nevetségessé tette a karaktert. Hogy a karaktere annyit tesz hozzá a sorozathoz, hogy a feleségével enyeleg, egyszerűen nem érdekes már. Illetve azt, hogy az alapszereplők közül ő a leggyengébb láncszem, és már régóta esedékes egy főbb karakter kiírása. Valamint, a sztoriban a halála katalizátorként hatna a történésekre, így lenne oka Maggienek Hilltopba költöznie. Sasha meg senkit se érdekelne, ha a párja elvesztése miatt ő akarna elköltözni Alexandriából...


Szóval több érv szól Glenn halála mellett. De az indok, hogy miért inkább Abraham, az viszont nagyon erős, és az sem véletlen, hogy nem ő kapta Dwightől a nyilat.


Így én Abrahamet mondom, de nagyon csalódott lennék, ha így lenne. Remélem pozitívan csalódom majd. :)


u.i.: Egyébként még nyáron ki fog derülni, hogy ki maradt életben, mert a forgatási helyszíneken mindig vannak lesipuskások.

u.i.2: Ja... és ez a rész sz@r volt.

2016. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszii, jó sokat írtatok, aminek nagyon örülök :)

még jöhetnek válaszok

2016. ápr. 5. 16:20
 5/21 anonim ***** válasza:

Tévedtek mind :D Csak gondoljátok újra az egészet egészen pontosan....



Na akkor elmondom hogy szerintem miért Abraham halt meg és nem Glenn. Mikor elsőnek végig ment a soron csak úgy simán akkor Abraham kihúzta magát és úgy nézett mint aki áll elébe az egésznek és őt nem érdekli semmi. Mikor a noname emberre rámérte Negan az első ütést akkor volt egy olyan mondata hogy ,,húú jól bírtad az első ütést'' valami hasonlót mondott. És szerintetek az egész csapatból ki tudná ki bírni ezt??? Hát Abraham, csapat legerősebb embere kb. Meg hát nem véletlen hogy az évadzáróban meg úgy az egész évadban érződött Abrahaman az hogy ő legszívesebben már visszavonulna és élvezné az életet és családot alapítana. Ez valami hatalmas csattanó lenne ha tényleg őt ütik szét, és azért Abraham is elég rég óta ott van a csapattal.


Glennt azért nem tartom valószínűnek mert egy évadban 2x elhitetni hogy meghal az már sok szerintem. Másik meg kicsit furán jönne ki ez az egész mivel Glenn odafutott Neganhez és az volt az utolsó esélye és milyen lenne már hogy a számoló dal is rá esik, meg hát Maggie biztos nem bírta volna ki hogy ne fusson oda hozzá vagy ordibáljon.

2016. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
De Abraham halála szerintem nem lenne túl odacsapós. Gelnn halála valószínűleg Maggiet kiakasztaná, így vagy öngyilkos lenne, vagy amazon lenne belőle, aztán az erdőben élne egyedül. vagy kinyírna mindenkit.:D Abrahamhoz nem illik ez a kiszolgáltatottság, hogy az erős katonát csak úgy kinyírják. Ha ő hal meg, nincs nagy izgalom bennem. Meghalt? meghalt. Láttunk már ilyet.
2016. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Abraham tuti nem halt meg.Kirkman elmondta hogy sajnálta hogy megölte ilyen hamar a képregényben ( Denise az ő halálát kapta meg) és nem hagyta meg a háborúra.Így nem hiszem hogy most megölnék.Plusz Negant egy "nagy" karakter halálával kell bemutatni.

Szerintem maradtak Glennél hisz az ő halála nagyban hozzájárult Maggie karakterének fejlődéséhez és a történet alakulásában.De persze majd kiderül.

2016. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha nagy karaktert kéne megölni, én Ricket is megölném, aztán rájönne, hogy mégsem övéké a világ. Persze tudom, hogy ez lehetetlen. De akkor is. Ideje volt, hogy valaki felébressze az álomvilágából.
2016. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Death97 válasza:
Nem tudom hogy mit néztetek de nekem nagyon úgy tűnt hogy az operatőrt verte széjjel! :D Csak viccelek
2016. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy igazatok van és Glennt üti szét akkor miért nem hallatszik ahogy Maggie kiabál vagy valami??? Ti elhiszitek hogy csak ott térdel és sírdogál ameddig agyonütik a gyereke apját? :D
2016. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!