Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem sikerült...

Szerintetek nem sikerült szomorúra a szent johanna gimi befejezése?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 22:02
 1/6 Petőfisdiák válasza:
88%
De....èn sirtam
2016. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont olyan volt a befejezés, mint amilyennek szerette volna Leiner Laura
2016. ápr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Eléggé.... az utolsó kötet szomorú.
2016. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Miért? Megvalósult Reni álma, meg minden. Oké, a szüleitől távol van (de ideje már saját lábára állnia), Arnolddal nem békült ki (de jobb is neki nélküle), Virágot meg Kingát ott kellett hagynia (ez tényleg elég gáz). De Cortez!!! És Párizs!!! A két fő álma az életben.
2016. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az SZJG befejezése pontosan olyan, mint egy gimis ballagás és érettségi, mint az elválás hangulata. Szomorú, fájdalmas, de így kell lennie. :)
2016. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csodálatos és egyben szomorú vége volt.Számomra azért volt szomorú, mert bár megvalósult az álma, távol van a szüleitől, barátaitól és én imádtam és nem örültem, hogy vége lett.
2016. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!